Zamknij
REKLAMA

Płońska szkoła muzyczna zaprasza kandydatów na przesłuchania

11:53, 06.05.2019 | materiał zewnętrzny
[Foto: sxc.hu/zdjęcie ilustracyjne]

Kandydaci proszeni są o przygotowanie na przesłuchania wstępne i zaprezentowanie dowolnie wybranej piosenki. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Płońsku zapewni miłą i twórczą atmosferę pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. 

W PSM nauka odbywa się w dwóch cyklach wiekowych: cykl 6-letni (dziecięcy) - zaproszenie kierowane jest do dzieci w wieku 6-8 lat oraz cykl 4-letni (młodzieżowy) - dla dzieci w wieku 9-16 lat. 

W szkole nauka odbywa się w następujących specjalnościach: fortepian, akordeon, skrzypce, flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon i tuba. Nauka obejmuje także przedmioty teoretyczne, zajęcia chóru, rytmikę oraz zespoły instrumentalne. Umiejętności i wiedza zdobyte w płońskiej szkole muzycznej pozwalają na kontynuowanie edukacji w średniej szkole muzycznej (od września 2012 już w Płońsku, w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku Filia w Płońsku).

Przesłuchania wstępne odbędą się 17 maja (piątek) od godziny 14 do 20 oraz 18 maja (sobota) od 9 do 14. W dniu przesłuchania należy złożyć podanie (do pobrania w sekretariacie). Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły przy ulicy Płockiej 76, tel.: 23 662 44 72.

(materiał zewnętrzny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone