Zamknij
REKLAMA

Sobota z teatrem dla dzieci - Dźwiękogród i Marcin Wyrostek

18:29, 27.04.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

Akordeonista Marcin Wyrostek, zwycięzca II edycji programu Mam Talent, wraz z zespołem Corazon wystąpił w ostatnią sobotę kwietnia w płońskim kinie Kalejdoskop.

Koncert pt.: ,,Dźwiękogród" dedykowany był najmłodszym płońszczanom, którzy aktywnie włączyli się w to kulturalne wydarzenie. Artyści zabrali dzieci w podróż do krainy dźwięków i melodii.

Organizatorem przedsięwzięcia był Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie, a współorganizatorem oczywiście Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone