Zamknij
REKLAMA

Jolanta Marzęcka pokieruje płońskim domem kultury!

10:44, 21.11.2018 | DT
REKLAMA
Skomentuj
Dla Jolanty Marzęckiej kierowanie domem kultury nie jest nowym wyzwaniem [Foto: Redakcja/Archiwum]

Jak dowiedzieliśmy się z urzędu miasta, od dzisiaj Miejskim Centrum Kultury kieruje Jolanta Marzęcka, wieloletni pracownik płońskiego domu kultury, kierownik działu organizacji imprez, osoba, która nie pierwszy raz przejmie obowiązki szefa placówki.  

Jak wiadomo, dotychczasowa dyrektor MCK-u, Elżbieta Wiśniewska została starostą powiatu płońskiego, stąd konieczne było wskazanie osoby, która stanie na czele instytucji kultury w naszym mieście. Nie sprecyzowano przez jaki czas Jolanta Marzęcka będzie kierowała domem kultury. Najprawdopodobniej do chwili rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko dyrektorskie. 

Przypomnijmy, że pani Jolanta obejmowała już stery MCK-u po Danucie Kucińskiej, Arturze Wiśniewskim i obecnie po Elżbiecie Wiśniewskiej. W MCK-u pracuje już ponad 20 lat. - Historia lubi się powtarzać. Jakoś bardzo zaskoczona tym wyborem nie jestem, choć na pewno się cieszę - mówi naszej redakcji Jolanta Marzęcka. - Przez jaki czas będę kierowała MCK-iem to się okaże. Nie będzie drastycznych zmian. To pracownicy i widzowie tworzą atmosferę domu kultury, a nasze działania zyskują aprobatę, gdyż robi się to wszystko z sercem. Będziemy kontynuowali to co dobre, bo to się płońszczanom podoba - dodaje.

Życzymy powodzenia! 

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

JarekJarek

15 3

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Gratulacje Pani Jolu i powodzenia. 13:15, 21.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Antropolog kulturyAntropolog kultury

9 3

Cytując klasyka; Sterników było wielu tylko nam nikt zmiany nie daje...Pozdrowienia dla Pani Jolanty oraz wszystkich pracowników MCK-u. Wiadomo że największye sukcesy każdego byłego i kolejnego dyrektora zależy od "malutkich trybików" 20:44, 21.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone