Zamknij
REKLAMA

Mężczyzna idealny - oferta teatralna na Mikołajki

16:32, 25.10.2018 | materiał zewnętrzny/promocyjny
Skomentuj
Sprzedaż biletów na przedstawienie ''Mężczyzna idealny" rusza od 31 października [Foto: zbiory organizatora]

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru na świetną komedię pt. „Mężczyzna Idealny”. Spektakl w iście gwiazdorskiej obsadzie odbędzie się 4 grudnia 2018 r. o godz. 17:30 w Miejskim Centrum Kultury.  

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.

W spektaklu nie zabraknie intrygi, komicznych zwrotów akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem, ''rozbierany poker", jest czworo bohaterów, ale nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

W Płońsku będziecie mogli Państwo zobaczyć czterech znakomitych aktorów:

  • Jacek Kawalec
  • Piotr Pręgowski
  • Andrzej Beya-Zaborski
  • Katarzyna Cichopek

Bilety do nabycia: 
Kasa KINA MCK ul. Płocka 50, tel. 23 662 27 02
przez Internet na portalu www.kupbilecik.pl
Zamówienia grupowe i sprzedaż wysyłkowa tel. 502 661 402
Cena biletu: 70/80 zł/osoby (balkon/parter).

(materiał zewnętrzny/promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone