Zamknij
REKLAMA

Jesienna oferta teatralna w doborowej obsadzie!

15:07, 09.09.2018 | materiał zewnętrzny/promocyjny
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru na spektakl komedię w iście gwiazdorskiej obsadzie pt. „ANDROPAUZA 3, czyli jak żyć, żeby nie zwariować”. Przedstawienie odbędzie się 9 października (wtorek) o godz. 20:00 w sali Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. 

Na scenie gwiazdorska obsada, zobaczycie Państwo: Matyldę Damięcką, Tadeusza Rossa, Bogdana Kalusa, Piotra Pręgowskiego i Andrzeja Zaborskiego. 

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:”Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Zapraszamy Was na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:
Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce, które kocha i wiecznie się śmieje!

Bilety do nabycia: 
Kasa MCK ul. Płocka 50 od 15:00 tel. 23 662 27 02. (Bilety dostępne w kasie od 5 września)
Internet na portalu www.kupbilecik.pl  
Zamówienia grupowe, rezerwacje, informacje tel. 502 661 402
(Sprzedaż grupowa i przez Internet już dostępna!) 
Cena biletu: 80 zł(parter)/70 zł (balkon).

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone