Zamknij
REKLAMA

,,Niektórzy lubią poezję"...

13.35, 25.11.2022 za info starostwa dodał RED Aktualizacja: 10.27, 26.11.2022
Skomentuj [fot.: zbiory starostwa]
REKLAMA

Warsztaty literackie dla młodzieży w I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku Warsztaty literackie dla młodzieży w I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku  za nami. Poprzez aktywne formy, pracę w grupach, elementy papieroplastyki i artterapii i pracę indywidualną nad tekstem uczestnicy mieli możliwość zabawy słowem, poszukiwania nowych znaczeń i kontekstów oraz przełamywania schematów w myśleniu.

W zajęciach, które odbyły się 23 listopada, wzięli udział młodzi twórcy, m. in. uczestnicy Powiatowego Konkursu Literackiego „Henryki. Przez słowa do serca” – uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Płońskiego.

Na warsztaty przybyła również starosta Elżbieta Wiśniewska, pod której patronatem corocznie odbywa się Powiatowy Konkurs Literacki ,,Henryki".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywność na zajęciach oraz dyrektorom szkół i opiekunom. Szczególne podziękowania kierujemy dla Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącemu za otwartość i wszelką pomoc organizacyjną w przygotowaniu warsztatów. Zajęcia dla grup poprowadziła Katarzyna Ornarowicz – animatorka kultury,  pracownik Starostwa Powiatowego w Płońsku i laureatka wielu konkursów literackich.

(za info starostwa dodał RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Czyżby?Czyżby?

3 1

Formatowanie młodych? Niewinne szkolenia? Dlaczego funkcyjni pracownicy starostwa je prowadzą? Może lepiej nie wykorzystywać poezji do lansu? 08:11, 26.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

No skądże!No skądże!

3 0

Przełamywanie schematów myślenia! Poezja jest dobra na wszystko, jak się okazuje.... 08:53, 26.11.2022


II

3 0

posypały się wiersze jak z rękawa? Po takich zajęciach zapewne weny nie zabraknie...
08:29, 26.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%