Zamknij
REKLAMA

Co może się zdarzyć gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwiezione w windzie? Wszystko!

08.28, 05.09.2022 Materiał zewnętrzny

Serdecznie zapraszamy na zaskakujący komedię muzyczną z udziałem teatralnych zawodowców pt.: „Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce”. Spektakl odbędzie się 11 października 2022r. o godz. 20 (wtorek) w sali Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

                  

O SPEKTAKLU

Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest rozgadana, rozśpiewana i roztańczona! "Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce" to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy, i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej - wszyscy w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie.

Czy będzie to chwila na podsumowanie, czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia

Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami, Krzysztofa Krisa Adamskiego. 

W spektaklu występują zamiennie:
Małgorzata Lewińska/Ewa Lorska
Beata Kowalska/Sylwia Gliwa
Izabela Bukowska/Agnieszka Darkowska
Jacek Kawalec/Robert Kudelski
Dariusz Kordek/Dariusz Taraszkiewicz

Bilety do nabycia: 
Kasa KINA MCK ul. Płocka 50, tel. 23 662 27 02
Portal: www.kupbilecik.pl, link: http://kbq.pl/79017
Zamówienia grupowe: tel. 502 661 402, [email protected]
Cena biletu: 95 zł (parter) / 80 zł (balkon) 
Czas trwania: 120 minut z przerwą 
Wzrost poziomu endorfiny gwarantowany!

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%