Skoczek w dal Jakub Ptasiewicz czwarty z rekordem życiowym. Płońszczanie na HMP

11:36, 14.02.2022 za info klubu dodał D.T. Aktualizacja: 11:55, 14.02.2022
Skomentuj Jakub Ptasiewicz (U-18) został czwartym zawodnikiem halowych mistrzostw Polski w skoku w dal [Fot.: zbiory klubowe] Jakub Ptasiewicz (U-18) został czwartym zawodnikiem halowych mistrzostw Polski w skoku w dal [Fot.: zbiory klubowe]

W dniach 11-13 lutego w Rzeszowie rozegrano juniorskie Halowe Mistrzostwa Polski do lat 18 i 20-tu. W lekkoatletycznych mistrzostwach wystartowało 9 zawodników MKS BANK BS Płońsk.

Najbliżej podium z ''naszych'' był Jakub Ptasiewicz, który wywalczył 4. miejsce w konkursie skoku w dal z wynikiem 6.51. Do trzeciego miejsca i brązowego medalu zabrakło 10 centymetrów.

Wszyscy z zawodników z płońskiego klubu uzyskali rekordy życiowe lub najlepsze wyniki w sezonie. Super!