Zamknij
REKLAMA

Aleksandra Cieszewska obroniła tytuł mistrzyni kraju LDK!

19.47, 23.06.2022 RED Aktualizacja: 20.28, 23.06.2022
Skomentuj 14-letnia Aleksandra ze swoim trenerem Zbigniewem Wiśniewskim mają po czwartkowym starcie duże powody do zadowolenia [fot.: zbiory klubowe]
REKLAMA

Sporego kalibru sukces odniosła Aleksandra Cieszewska, reprezentantka MKS BANK BS Płońsk, uczennica VII klasy Szkoły Podstawowej nr 4, która w czwartek sięgnęła po tytuł mistrzyni Polski LDK w pchnięciu kulą. Gratulacje!

Dzisiaj stadion sieradzkiego MOSiR-u gościł lekkoatletów zrzeszonych w programie ''Lekkoatletyka dla każdego'', prowadzonego od 2014 r. przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, z patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Edukacji.

- W tej imprezie startują zawodnicy biorący udział w programie LDK, uczniowie podstawówek. Rywalizują reprezentacje danego województwa, które wystawia nieco ponad 30 reprezentantów we wszystkich kategoriach: U12, U14 i U16 , a nasza młodziutka kulomiotka broniła oczywiście barw MKS BANK BS Płońsk - wyjaśnia trener MKS-u Zbigniew Wiśniewski.   

- W ubiegłym roku nasza Aleksandra wygrała w kategorii U14 w kuli 2-kilogramowej, a teraz startowała z rok starszymi dziewczynami, przechodząc do kat. U16, już z kulą ''trójką''. W konkurencji Aleksandry nie startowały tylko dwie dziewczyny z czołówki. Płońszczanka zwyciężyła ostatnim rzutem, z wynikiem 11.83 - dodaje szkoleniowiec naszej złotej medalistki.  

Mistrzowski rzut Oli znajdziecie TUTAJ 

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%