Zamknij
REKLAMA

Myken z głównym trofeum piłkarskiego turnieju w Baboszewie

21:04, 11.10.2021 | RED
Skomentuj Myken na topie turnieju w Baboszewie o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Bogdana Pietruszewskiego [Foto: zbiory hali sportowej]
REKLAMA

W niedzielę w Hali Sportowo-Widowiskowej w Baboszewie rozegrano Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo. W zawodach  wzięło udział pięć zespołów: Mazovia Błomino, Huragan, Myken, ADL Lewandowscy i Oldboy Baboszewo.

Ostatecznie zwycięzcami baboszewskiego turnieju została drużyna Myken. Drugie miejsce wywalczył zespół Huraganu, a na trzeciej pozycji znalazła się ekipa z Błomina. Puchary, statuetki i dyplomy wręczył wójt Gminy Baboszewo Bogdan Pietruszewski.

Nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju otrzymał Jarosław Goclender, zawodnik triumfatorów z teamu Myken. Najwartościowszym bramkarzem okrzyknięto Łukasza Lewandowskiego (również Myken). Za grę fair play gratulację odebrał Mateusz Solecki z Mazovii. 

W ramach XIX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo przeprowadzona została sprzedaż losów wśród zawodników oraz kibiców przybyłych na halę. Cała zebraną kwotę szef hali w Baboszewie Piotr Lipiński przekazał na ręce dyrektora tamtejszej podstawówki Artura Piotrowskiego na cel charytatywny ('Szlachetna Paczka'). 

Dodajemy, że turniejowi towarzyszyła kolejny już raz akcja pn. „Zalesiamy Gminę Baboszewo”, w związku z czym rozdano sadzonki drzew, podarowane przez Nadleśnictwo Płońsk.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%