Zamknij
REKLAMA

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: hit kolejki!

15:57, 09.09.2021 | Materiał zewnętrzny

Są takie spotkania Ekstraklasy, na które przesadnie nie trzeba nikogo zapraszać. Takim właśnie pojedynkiem będzie rywalizacja w najbliższy weekend pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Legią Warszawa. Na kogo w tej potyczce stawiają analitycy legalnych zakładów bukmacherskich? Zapraszam na zapowiedź tego meczu!

Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa

Śląsk Wrocław to jedna z najlepszych drużyn na boiskach Ekstraklasy, jeśli weźmiemy pod uwagę rywalizacje w meczach domowych. Stadion we Wrocławiu stał się prawdziwą twierdzą, jednak Legia Warszawa z reguły przyjeżdża na ten obiekt, jak po swoje. W obecnym sezonie Śląsk nie przegrał żadnego meczu na własnym stadionie, zarówno w Ekstraklasie, jak i w europejskich pucharach.

Legia Warszawa obecną kampanię ligową rozpoczęła od dwóch zwycięstw, a także dwóch porażek. Taki bilans z pewnością nie jest dobry w kontekście walki o tytuł, jednak trzeba pamiętać, że sezon jest wyjątkowo długi ze względu na reformę rozgrywek, a Legia traci osiem punktów do lidera i ma dwa mecze zaległe. Sytuacja nie jest jeszcze tragiczna, ale Czesław Michniewicz powoli musi zacząć przykładać większą uwagę do rozgrywek Ekstraklasy. Na początku sezonu Legia wyraźnie poświęciła krajowe podwórko, aby godnie reprezentować kraj na arenie europejskich pucharów. Misja zakończyła się powodzeniem, ponieważ Wojskowi wywalczyli awans do Ligi Europy.

Zakłady bukmacherskie

Śląsk Wrocław w obecnym sezonie nie przegrał żadnego meczu na własnym obiekcie. Legalne zakłady bukmacherskie PZbuk z pewnością wzięły to pod uwagę przy okazji wystawiania kursów na to spotkanie, jednak to Legia Warszawa jest faworytem tego meczu. Wojskowi triumfowali w trzech poprzednich wizytach we Wrocławiu i wygrali ostatni pojedynek między tymi zespołami 7 marca. Właśnie wtedy Śląsk zanotował ostatnią wpadkę na swoim boisku.

W trzech poprzednich starciach między tymi ekipami we Wrocławiu nie było wyniku BTTS, a wszystko za sprawą znakomitej postawy defensywnej Legii, która nie straciła gola i trzykrotnie wygrała do zera. Czy podobnie będzie tym razem? Patrząc na aktualną formę, można się pokusić o stwierdzenie, że nie. W końcu Legia w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z Wisłą, a Śląsk pokazał klasę w derbach Dolnego Śląska z Zagłębiem. Wydaje mi się, że typ na bramkę obu stron z oferty zakładów sportowych ma tutaj spore szanse powodzenia, jednak jest możliwość skorzystania z ponad 100 innych opcji w ofercie na ten mecz. Należy pamiętaj jednak, że piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalnym sportem i decydujący gol może paść nawet w ostatnich sekundach meczu.

Więcej na temat sportu na naszym portalu przeczytasz w tym miejscu!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%