Zamknij
REKLAMA

Olimpijczyk Płońsk na Mazowieckim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

08:43, 09.06.2021 | za info Artura Czaplińskiego dodał RED
Skomentuj [Foto: zbiory klubowe]
REKLAMA

We wtorek, 8 czerwca zawodniczki i zawodnicy klubu Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk Płońsk”, działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym, wzięli udział w Mazowieckim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Adamowie w powiecie białobrzeskim. W zawodach wzięły udział drużyny męska i żeńska 'Olimpijczyka'. 

Chłopcy grali w najwyższej kategorii sprawnościowej i po remisie 1:1 z drużyną z Miszewa oraz zwycięstwie 5:1 z ekipą 'Ignasie' z Ignacewa zwyciężyli w turnieju! Skład zespołu chłopców prezentował się następująco: Kamil Zimowski, Mateusz Mazur, Michał Zakobielski, Damian Olszewski, Robert Włodarski, Szymon Zawistowski i Sebastian Zawistowski.

Dziewczęta z 'Olimpijczyka' dwukrotnie bezbramkowo zremisowały swoje mecze i zajęły drugie miejsce w swojej kategorii sprawnościowej. Skład dziewcząt: Weronika Nowakowska, Weronika Gmurczyk, Martyna Siwek, Marlena Włodarska, Klaudia Rybacka, Nikola Obojska. Trenerami drużyn byli Artur Czapliński i Maryla Drapała.

Zawody w Adamowie były pierwszym turniejem po długiej przerwie spowodowanej epidemia. - Wszyscy byliśmy stęsknieni rywalizacji sportowej i z wielką radością pojechaliśmy zagrać w piłkę nożna z przyjaciółmi. Atmosfera jak zawsze była doskonała. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Już niebawem kolejne zawody 'Olimpijczyka Płońsk' - dzielą się wrażeniami uczestnicy turnieju. 

(za info Artura Czaplińskiego dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%