Kamil Kalinowski bohaterem Błękitnych Raciąż!

21:04, 05.09.2020 KJ Aktualizacja: 21:25, 05.09.2020
Skomentuj Można śmiało napisać, że bohaterem mecz w Bieżuniu był Kamil Kalinowski, bramkarz Błękitnych [Foto: Szymon Kirczuk/Foto archiwalne] Można śmiało napisać, że bohaterem mecz w Bieżuniu był Kamil Kalinowski, bramkarz Błękitnych [Foto: Szymon Kirczuk/Foto archiwalne]

W 6. kolejce ligi okręgowej Błękitni Raciąż wybrali się na mecz do Bieżunia. Spotkanie nie zaczęło się zbyt dobrze dla podopiecznych Mariusza Mikłowskiego. W 27. minucie sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy...

Kamil Kalinowski popisuje się skuteczną interwencją, broniąc "11-tkę", ale do piłki obronionej przez naszego golkipera dopada jednak Maciej Watkowski i Wkra obejmuje prowadzenie.

W drugiej odsłonie nasza drużyna za wszelką cenę dąży do zdobycia wyrównującej bramki. Na całe szczęście w szeregach Błękitnych mamy Łukasza Szelągiewicza. Popularny "Maney" w 59. minucie doprowadza do wyrównania, skutecznie egzekwując rzut karny. To czwarte trafienie raciążanina w trwającym sezonie!

W doliczonym czasie gry prowadzący zawody Mariusz Grabowski ponownie wskazuje na 11 metr przed bramką Błękitnych. Do piłki podchodzi znów Watkowski. Pojedynek ten wygrywa ponownie 27-letni golkiper naszej drużyny, zapewniając jakże cenny punkt raciążanom. Wkra Bieżun - Błękitni Raciąż 1:1!

SKŁAD BŁĘKITNYCH: Kamil Kalinowski - Michał Lewandowski, Mariusz Mikłowski (Damian Szęglągiewicz), Jarosław Żebrowski, Daniel Kocięda- Artur Gawęda, Paweł Borzykowski, Kuba Wszałkowski, Kamil Kocięda, Łukasz Szelągiewicz, Mariusz Borzykowski.

Nasza drużyna w tabeli okręgówki plasuje się na pozycji ósmej. W następnym meczu zagra u siebie z Wąsewem.