Zamknij
REKLAMA

Rzuty karne decydowały o głównych rozstrzygnięciach w turnieju o Puchar Starosty [FOTO]

10:45, 08.03.2020 | DRED
Skomentuj Od lewej: organizator turnieju Krystian Jobski, odbierający puchar za wygraną bramkarz Pal-Rob-u Mateusz Lewandowski i Dariusz Żelasko, szef rady powiatu płońskiego [Foto: DT]
REKLAMA

Główne trofeum sobotniego turnieju w hali sportowej liceum przy Płockiej, czyli Puchar Starosty Powiatu Płońskiego, powędrowało w ręce zawodników płońskiego Pal-Rob-u. 

W futsalowych zmaganiach brało udział dziewięć zespołów reprezentujących powiat płoński, ale i Warszawę, Nowy Dwór Maz. oraz Nasielsk. 

W półfinałach Dream Team ograł Inex 3:0 a Pal-Rob zwyciężył 3:1 Zryw Niewikla. Zarówno finał pocieszenia o trzecie miejsce, jak i mecz o turniejowy prymat zostały przedłużone o serie rzutów karnych, gdyż w regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniało 0:0. 

Trzecia lokata dla Inex-u, pierwsze miejsce dla Pal-Rob-u. To te drużyny lepiej egzekwowały karne. 

Najwartościowszym piłkarzem turnieju okrzyknięto Kacpra Olesia z nowodworskiego Dream Teamu. Najlepszym bramkarzem został Karol Lewandowski z Inex-u, a statuetka dla króla strzelców trafiła do rąk Kajetana Jeznacha z Pal-Rob-u. 

- Miałem okazję obserwować najważniejsze spotkania turnieju i trzeba przyznać, że emocji nie brakowało - mówił Dariusz Żelasko, przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego, który nagradzał najlepszych graczy i zespoły. - Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w płońskim liceum, aby w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play rozegrać pasjonujące mecze - dodawał Krystian Jobski, główny organizator wydarzenia ze Stowarzyszenia 'Graj z Krystianem'.  

Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie poniżej. 

(DRED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

prawdaprawda

1 0

Podobno sędzia dostał??? 14:07, 14.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA