Po 11. kolejkach Korona na 11. miejscu z 11. punktami na koncie... [FOTO]

08:29, 28.10.2019 KJ Aktualizacja: 08:59, 28.10.2019
Skomentuj Radzanów pokonał pewnie w sobotę Koronę i zrównał się z nią punktami. Za zespołami 11. serii spotkań, obydwie drużyny mają na koncie po 11. punktów. Karolinowo w tabeli jest ... jedenaste [Foto: Krystian Jobski] Radzanów pokonał pewnie w sobotę Koronę i zrównał się z nią punktami. Za zespołami 11. serii spotkań, obydwie drużyny mają na koncie po 11. punktów. Karolinowo w tabeli jest ... jedenaste [Foto: Krystian Jobski]

Korona Karolinowo przegrała przed własną publicznością z Wkrą Radzanów 0:3. Główną rolę w tym zwycięstwie odegrał występujący niegdyś w juniorach Tęczy 34 Płońsk Daniel Ziółkowski. 26-letni napastnik zanotował asystę oraz sam dwukrotnie umieścił piłkę w bramce Łukasza Leśniaka.

Po remisie w derbowym pojedynku z Błękitnymi Raciąż podopieczni Cezarego Kwiatkowskiego notują dwie porażki. Co ciekawe, dwukrotnie lepsi okazali się beniaminkowie A Klasy. Przed tygodniem porażka 2:6 z mistrzem ostrołęckiej B Klasy Wymakraczem Długosiodło. Tym razem trzy oczka dopisują sobie czempioni ciechanowskiej B Klasy. Przebieg rywalizacji podsumował jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Korony - Michał Kamiński.

Przegraliśmy kolejny mecz po słabej grze, goście szybko zdobyli pierwsza bramkę po naszym błędzie i zaczęły się schody. Stworzyliśmy kilka sytuacji, ale nie udało się zdobyć gola wyrównującego i do przerwy schodziliśmy w kiepskich nastrojach. Tym bardziej, że Radzanów miał sytuację na podwyższenie w wyniku w pierwszej połowie. Druga odsłona meczu w naszym wykonaniu wyglądała zupełnie inaczej - przez 20. minut prowadziliśmy grę i mieliśmy kilka fajnych akcji, które powinny zostać zakończone chociaż jedną bramką, po której złapalibyśmy kontakt i mecz może inaczej by się ułożył. Goście wykonują jedną akcję w drugiej połowie i prowadzą 2:0. Na tym bym już skończył, bo gdyby przeciwnik zachował trochę więcej zimnej krwi, pod naszą bramką byłoby jeszcze gorzej.

Okazją do przerwania tej złej passy jest niedzielny, wyjazdowy mecz z drużyną GUKS Krasnosielc... Kolejni rywale Korony wyeliminowali w barażach o A Klasę Orlęta Baboszewo.

Więcej zdjęć z sobotniego meczu znajdziecie poniżej.