Zamknij
REKLAMA

''Bądźcie z nami, gramy dla Was” – Błękitni ruszyli z akcją promocyjną. Wandalom już się nie podoba!

19:31, 01.10.2019 | DZ
Skomentuj Inicjatywa godna zauważenia, szkody tylko, że nie wszyscy potrafią ją uszanować! [Foto: zbiory klubowe]
REKLAMA

Po trudnym czasie dla raciąskich kibiców wreszcie zaświeciło słońce. O kłopotach finansowych klubu nikt już nie mówi, a seniorski zespół w tym sezonie pokazuje wysoką formę na boiskach Klasy A. W ostatnich dniach Błękitni ruszyli z ciekawą akcją promocyjną.

W kilku punktach Raciąża pojawiły się banery ze zdjęciem całego zespołu, opatrzone napisem – „Bądźcie z nami, gramy dla Was”. Jak usłyszeliśmy w klubie, cała akcja była inicjatywą Zarządu, który chciał pogłębić identyfikację mieszkańców miasta z grającymi w błękitnych barwach zawodnikami. – Chcieliśmy zachęcić do przychodzenia na mecze, żeby ludzie zobaczyli, że w tym klubie grają ich sąsiedzi, znajomi, koledzy, że w Błękitnych nie grają jacyś nieznajomi czy przyjezdni. Chcemy pokazać, że to jest klub raciążan, żeby ktoś stając przy tym banerze mógł powiedzieć – „O, ja ich znam. To nasi chłopacy” – mówi członek Zarządu raciąskiego klubu. Banery już spełniły swoje zadanie – wielu ludzi zatrzymuje się na chodniku, aby na nie popatrzeć. 

Niestety najwyraźniej nie wszystkim taka inicjatywa się spodobała, ponieważ kilka dni po tym jak banery pojawiły się w różnych miejscach w Raciążu, zostały uszkodzone. Jeden z nich zerwano, na drugim wycięto twarz jednego z zawodników.

- Nie rozumiem po co coś takiego robić? Jeśli to kogoś nie interesuje, to powinien po prostu przejść obojętnie, a nie niszczyć – usłyszeliśmy przy Sportowej.

Z nagrań monitoringu miejskiego wynika, że baner uszkodzili nieletni. Być może po analizie nagrania z innej kamery uda się ustalić ich tożsamość. 

(DZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

FanMannegoPacqiaoFanMannegoPacqiao

0 0

Co to jest ten spalony w kopaniu piłki? 20:51, 02.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA