Puchar Wójta Gminy Naruszewo dla E. Wachola i spółki

17:17, 04.09.2019 REDAKCJA Aktualizacja: 17:18, 04.09.2019
Skomentuj FC Naruszewo z wójt Beatą Pierścińską [Foto: UG Naruszewo] FC Naruszewo z wójt Beatą Pierścińską [Foto: UG Naruszewo]

W ostatnią sobotę sierpnia na boisku w Naruszewie odbył się XI Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Naruszewo. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn. Główne trofeum powędrowało w ręce zawodników z lokalnej ekipy FC Naruszewo.

W pierwszej grupie zdecydowanie najlepsze okazały się drużyny wspomnianego FC Naruszewo (6 pkt.) oraz Wczorajszych Wyszogród (5 pkt.). W grupie B z kolei bezkonkurencyjny był zespół PAL-ROB-u Płońsk, który w fazie grupowej zgromadził 7 oczek. Tuż za nimi – z 6 pkt. na koncie uplasował się Golden Boys. Obie drużyny tym samym awansowały do półfinału turnieju, gdzie FC Naruszewo zwyciężyło Golden Boys 2:0, natomiast PAL-ROB musiał uznać wyższość, ale dopiero po konkursie karnych graczy z Wyszogrodu (na zdjęciu poniżej - red.).

W najważniejszym meczu o turniejowy prymat drużyna FC Naruszewo pokonała 1:0 Wczorajszych Wyszogród, a w małym finale Pal-Rob ograł 2:0 GB.

Najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Emila Wachola (FC Naruszewo). Najskuteczniejszym strzelcem został Daniel Frankowski (PAL-ROB Płońsk - na zdjęciu poniżej - red.), a bramkarzem Dawid Krysiak (FC Naruszewo).

Dekoracji najlepszych dokonała Beata Pierścińska, wójt gminy Naruszewo. Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki. Nagrodami za osiągnięcia indywidualne były statuetki oraz dyplomy.