Zamknij
REKLAMA

40 lat minęło... Orlęta świętowały piękny jubileusz [FOTO]

11:16, 03.06.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Prezentacja klubowych szalików na okoliczność 40-lecia Orląt Baboszewo

Koszulki Orląt obowiązujące na przestrzeni 40 lat, efektowna wystawa piłkarskich zdjęć, odznaczenie dla osób najbardziej zasłużonych dla klubu, mini turniej piłki nożnej dla najmłodszych, potrawy z grilla i słodkie przekąski – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy podczas obchodów 40. rocznicy powstania Gminnego Klubu Sportowego Orlęta Baboszewo. 

Była to idealna okazja do licznych wspomnień oraz podsumowań dokonań klubu. Podczas części oficjalnej wydarzenia zasłużeni działacze i piłkarze otrzymali honorowe odznaki związkowe.

Od lewej: Piotr Lipiński, wójt Bogdan Pietruszewski, prezes Orląt Sławomir Goszczycki i Andrzej Nizielski, który wręczał odznaczenia jako przedstawiciel MZPN i PZPN

Srebrną odznaką Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie zostali odznaczeni:  Marcin Charzyński, Krzysztof Pietrucha, Artur Piotrowski, Sławomir Kubiński, Jarosław Łączyński i Piotr Lipiński. Złote Odznaki Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie otrzymali: Jan Senkowski, Dariusz Pietrucha oraz Walerian Krakowski. Z kolei Złotą Odznaką PZPN uhonorowano Dariusza Adamiaka.

- Jestem bardzo mile zaskoczony, że Zarząd klubu wystąpił z wnioskiem o uhonorowanie mojej osoby Złotą Odznaką PZPN. Nie do mnie należy ocena czy na nią zasłużyłem. W Orlętach spędziłem 20 lat swojego życia. Za mojej kadencji drużyna zajęła 3. miejsce w lidze okręgowej. Życzę obecnemu zespołowi awansu, ponieważ jego miejsce jest wyżej niż w B-Klasie. Co do obecnego Zarządu, cieszy mnie fakt objęcia funkcji przez Pana Goszczyckiego. Wielkie brawa za organizację urodzinowej imprezy. Chwała Tomaszowi Sobeckiemu, mimo że jego kadencja trwała 4 lata, potrafił wybudować fajny obiekt na miarę nie tylko A-Klasy, ale ligi okręgowej albo i wyższych klas rozgrywkowych. Zawodnicy grający za moich czasów byliby szczęśliwi mogąc rozgrywać mecze na tak dobrej murawie – mówił naszej redakcji honorowy prezes Orląt  - Dariusz Adamiak.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występy najmłodszych uczniów z terenu gminy Baboszewo. Równocześnie na stadionie rozgrywano mini turniej piłki nożnej dla dzieci. Ostatnim punktem obchodów był występ zespołu Sami Swoi. Dodajmy, że nasz portal objął wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej zdjęć z niedzielnej imprezy na stadionie w Baboszewie znajdziecie poniżej. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kuzynkakuzynka

6 0

Miło kuzyn z twojej strony że dostrzegasz to co powinni wszyscy dostrzec. 13:25, 03.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Dariusz Dariusz

0 0

Kim jesteś kuzynko? 19:35, 04.06.2019


REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone