Zamknij
REKLAMA

Trener Błękitnych na stażu u ''Miedziowych"

14:58, 14.11.2018 | Dawid Ziółkowski
REKLAMA
Skomentuj
Paweł Szpojankowski, szkoleniowiec Błękitnych Raciąż, przebywa obecnie na stażu trenerskim w Zagłębiu Lubin [Foto: zbiory prywatne]

Od 12 listopada trener występujących w ciechanowsko-ostrołęckiej Klasie A Błękitnych Raciąż Paweł Szpojankowski przebywa na stażu w siódmej drużynie poprzedniego sezonu LOTTO Ekstraklasy – Zagłębiu Lubin.

- Mogę oglądać wszystkie treningi zarówno akademii jak i pierwszego i drugiego zespołu. Akademia Zagłębia jest obecnie najlepsza w Polsce zarówno pod względem wyników jak i warunków treningowych – mówi nam Paweł Szpojankowski. 

„Miedziowi” dysponują obecnie najlepszą bazą treningową spośród wszystkich ekstraklasowych zespołów. Ośrodek stworzono kosztem ponad 20 mln złotych dzięki pomocy spółki KGHM Polska Miedź. Cały kompleks treningowy to w sumie 8 boisk – 5 trawiastych, 2 sztuczne oraz boisko główne. 

Oprócz obserwacji i udziału w treningach, klub organizuje dla trenerów przebywających na stażu wykłady m.in. na temat techniki funkcjonalnej czy taktyki. 

- Na takim stażu jestem po raz pierwszy, ale zawsze w przerwach między rozgrywkami staram się brać udział w różnego rodzaju kursach – dodaje szkoleniowiec.

Trener Błękitnych będzie przebywał w Lubinie do 17 listopada. 

(Dawid Ziółkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PlonszczakPlonszczak

1 4

Dawać go do PAFU. Ja słyszałem o jego wynikach w 2003 zrobił z niczego super drużynę. Doświadczony już, ale jeszcze młody trener. 11:06, 15.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ricorico

5 2

co zrobił z 2003 ???? awans zrobili??? co takiego... 19:56, 15.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone