Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:28, 19.07.2021
W zbliżającym się wielkimi korkami sezonie drużynę Wkry Sochocin poprowadzi Mateusz Pałka, wieloletni zawodnik tej drużyny. 29- latek będzie pełnił rolę grającego trenera. W ten sposób stanie się najmłodszym szkoleniowcem drużyn seniorskich w naszym powiecie. Mateusz na co dzień jest nauczycielem wychowanie fizycznego w Zespole Szkół w Czerwińsku i Niepublicznej Szkole Podstawowej w Nowym Radzikowie. Prowadzi również grupy młodzieżowe w Football Academy Płońsk.
8
08:13, 16.07.2021
- Wracam do Płońska. Jest to po części spełnienie marzeń, chociaż miałem to zamiar zrobić grubo po 30-tce. Wydarzyło się teraz, ale nie narzekam - mówi nam Maciej Załęcki, który po 10 latach wraca do grodu nad Płonką. W nadchodzącym sezonie zawodnik będzie występował w Płońskiej Akademii Futbolu.
20:00, 14.07.2021
Po zeszłotygodniowej rywalizacji w Raciążu przyszedł czas na zmagania w Nowym Mieście. W kolejnej grupie wakacyjnego turnieju los skojarzył ze sobą ekipy: Power Team, Instalbud, Mazovię Błomino, Uzurpator Kondrajec oraz Team Glonojeck. Była to już przedostatnia część eliminacji zawodów organizowanych przez Stowarzyszenie Graj z Krystianem.
2
16:49, 07.07.2021
Na piłkarskim obiekcie w Raciążu zainaugurowano Orlikowe Mistrzostwa Powiatu Płońskiego. Jest to kolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Graj z Krystianem na naszym terenie. Do turnieju zgłosiło się 15 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Eliminacje zostaną jeszcze rozegrane w Nowym Mieście oraz Naruszewie. Najlepsza szóstka stoczy bój o główne trofeum 8 sierpnia ponownie w Raciążu.
15:37, 11.06.2021
Koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku nie zapominają o zmarłym tragicznie przed ośmioma laty Andrzeju Bujakowskim. Już po raz siódmy zorganizowano turniej upamiętniający wychowawcę wielu sportowców z naszego miasta.
REKLAMA
08:43, 09.06.2021
We wtorek, 8 czerwca zawodniczki i zawodnicy klubu Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk Płońsk”, działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym, wzięli udział w Mazowieckim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Adamowie w powiecie białobrzeskim. W zawodach wzięły udział drużyny męska i żeńska 'Olimpijczyka'.
13:47, 07.06.2021
Mecze Sony z ciechanowskim MKS-em zawsze dostarczają wielu emocji. W ostatnich dwóch spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padło aż 14 bramek. W ligowej tabeli obie drużyny dzieli jeden punkt, jednak podopieczni Mariusz Mikłowskiego mają jeden mecz rozegrany mniej. Sona znajduje się na najniższym stopniu podium, MKS jest lokatę niżej.
10:38, 01.06.2021
W niedzielę w Naruszewie rozegrano Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Płońskiego, organizowany przez Stowarzyszenie 'Graj z Krystianem'. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn, nie zabrakło reprezentantów sąsiadujących powiatów: płockiego, ciechanowskiego, mławskiego i nieco oddalonego przasnyskiego.
1
19:32, 29.05.2021
Sona Nowe Miasto nie przegrała sześciu kolejnych spotkań, odnosząc pięć zwycięstw. Do sobotniego meczu nowomiejski zespół podchodził bez trzech podstawowych zawodników. W kadrze meczowej zabrakło Łukasza Barankiewicza, Patryka Skórczyńskiego oraz Łukasza Zalewskiego. Absencja dwóch pierwszych była szczególnie odczuwalna. Sona nie miała zbyt wiele atutów ofensywnych. Na domiar złego w początkowej fazie meczu boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Maciej Białorudzki. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy się bramek.
12:09, 24.05.2021
Zespół prowadzony przed Dawida Kręta pewnie kroczy po upragniony awans do A klasy. W rundzie wiosennej zawodnicy z gminy Dzierzążnia wygrali wszystkie cztery spotkania. W sobotnie przedpołudnie podejmowali Jutrzenkę Unieck. Podczas jesiennej rywalizacji emocji nie brakowało, ostatecznie Gumino wygrało to spotkanie 2:1. Tym razem było dużo łatwiej...
REKLAMA
17:28, 23.05.2021
Po kolejnych zwycięstwach z Błękitnymi Raciąż, Tęczą Ojrzeń i Koroną Szydłowo, Sona Nowe Miasto podejmowała przed własną publicznością Konopiankę Konopki. Sobotni rywale nowowiejskiego zespołu są rewelacją tego sezonu. Drużyna z powiatu mławskiego jest beniaminkiem ligi okręgowej i plasuje się na wysokiej piątej pozycji w tabeli.
1
15:15, 20.05.2021
Wczoraj w budynku Hali Sportowej na Stadionie Miejskim im. Jerzego Arceusza w Raciążu odbyło się spotkanie osób z lokalnego środowiska piłkarskiego z kandydatem na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomirem Pietrzykiem.
18:29, 11.05.2021
W niedzielę w Nowym Mieście rozegrano finał orlikowego turnieju 'Graj z Krystianem Cup'. Do decydującej fazy rozgrywek zakwalifikowało się 6 najlepszych zespołów, które zostały wyłonione w marcowych eliminacjach.
09:47, 10.05.2021
Do sobotniego meczu w lepszych nastrojach podchodzili gospodarze po środowej wygranej w Wkrą Bieżun. Błękitni w 18 kolejce ulegli w wyjazdowym spotkaniu Iskrze Krasne 0:2. Jednak dobre humory zawodnikom nowomiejskiego zespołu popsuł już w 9 minucie Łukasz Szeligiewicz wykorzytując podanie Nazara Lituna. Na domiar złego dla gospodarzy, kwadrans po utracie bramki boisko musiał opuścić kontuzjowany Łukasz Barankiewicz. Błękitni coraz śmielej poczynali sobie na placu gry. Najlepszą okazję na podwyższenie rezultatu miał asystujący przy pierwszym trafieniu Litun.
17:35, 06.05.2021
Po wygranym derbowym meczu z Wkrą Sochocin zespół Cezarego Kwiatkowskiego czekał kolejny trudny egzamin. Do Karolinowa zawitał lider A klasy, zespół Rzekunianki Rzekuń. Na domiar złego w środowym meczu ze względu na przekroczony limit żółtych kartek nie mógł zagrać kapitan Korony Michał Kłodowski.
REKLAMA
REKLAMA