Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:27, 29.06.2020
Po nieudanym sezonie, w zasadzie rundzie jesiennej, kapitan nowomiejskiej drużyny Konrad Wiktorowicz odebrał z rąk starosty Elżbiety Wiśniewskiej puchar dla najlepszego klubowego zespołu naszego powiatu.
2
20:32, 15.06.2020
Po dwóch dniach rywalizacji na boisku w Karolinowie do dalszej fazy rozgrywek awansowała sochocińska Wkra i pełniąca rolę gospodarzy Korona. Obie te drużyny nie dały większych szans swoim rywalom, nie zaznając smaku porażki podczas grupowych zmagań.
2
18:27, 10.06.2020
O planach rozegrania takich mistrzostw mówił mi oraz kilku trenerom z naszego powiatu nigdyś Krzysztof Szymański. Także jako pomysłodawcę tej imprezy trzeba uznać ówczesnego dyrektora Płońskiej Akademii Futbolu, którego pozdrawiam. My, jako stowarzyszenie chcieliśmy właśnie w ten sposób wykorzystać bardzo długi rozbrat z piłką naszych drużyn. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem władz samorządowych, które wspierają nas przy organizacji tego wydarzenia. Mam tu na myśli Starostwo Powiatowe w Płońsku, jak i władze gminne, wójtów, „gospodarzy” poszczególnych kolejek rywalizacji.
1
15:32, 07.06.2020
Wszystkie nasze drużyny zainaugurowały już przygotowania do nowego sezonu. Piłkarzy czeka wyjątkowo długi okres przygotowawczy. Początek rozgrywek zaplanowany jest na pierwsze dni sierpnia. W sobotnie popołudnie na stadionie w Sochocinie zmierzyły się ze sobą drużyny, które minionego sezonu nie mogą zliczyć do udanych. Wkra podejmowała w derbowym test-meczu Sonę Nowe Miasto. Spotkanie przyciągnęło sporą rzeszę spragnionych piłkarskich emocji kibiców, o czym pisaliśmy tutaj ().
1
14:00, 27.05.2020
Absurd, paranoja, piłkarski poker - takie głosy pojawiają się po wtorkowym posiedzeniu Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
2
18:38, 07.05.2020
Jeśli w kibicach naszych lokalnych drużyn piłkarskich tliły się jeszcze nadzieje na rozegranie meczów w rundzie wiosennej, to czwartkowe zebranie prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, poświęcone w szczególności przeanalizowaniu możliwości wznowienia i dokończenia rozgrywek seniorskich IV ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz rozgrywek młodzieżowych, które zawieszono z uwagi na wprowadzony stan epidemii, położyło kres wszelkim spekulacjom. Sezon 2019/2020 oficjalnie uznano za zakończony.
3
14:59, 15.04.2020
Spontanicznie, solidarnie skrzyknęli się i udowodnili, że są drużyną również poza boiskiem. Mowa o piłkarzach seniorskiej drużyny PAF-u. To oni oraz przedstawiciele klubowego Zarządu tuż przed świętami zorganizowali zbiórkę pieniędzy celem walki z koronawirusem. W środę sekretarz płońskiego klubu Szymon Pająk oraz piłkarz Kordian Makowski przekazali płońskiemu szpitalowi zabezpieczenie w postaci chirurgicznych maseczek.
1
14:40, 20.03.2020
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował w piątek o przedłużeniu zawieszenia rozgrywek do 26 kwietnia.
1
19:34, 10.03.2020
Na stronie internetowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej pojawił się komunikat dotyczący rozpoczęcia rundy wiosennej w związku z krajowym zagrożeniem koronawirusem.
15:04, 09.03.2020
Za nami zimowa edycja rozgrywek Ligi HM Trans. 8 marca w hali sportowej MCSiR rozegrano ostatni, czwarty już turniej, a piłkarzom kibicowały m.in. świętujące swój dzień Panie. Główne trofeum tym razem wywalczyli reprezentanci Pal-Rob-u Płońsk.
1
10:45, 08.03.2020
Główne trofeum sobotniego turnieju w hali sportowej liceum przy Płockiej, czyli Puchar Starosty Powiatu Płońskiego, powędrowało w ręce zawodników płońskiego Pal-Rob-u.
3
20:27, 03.03.2020
Z warszawską Legią kibicowsko związany jest już niemal trzy dekady. Z wikariuszem Parafii pw. Św. Wojciecha w Raciążu Łukaszem Gachem porozmawialiśmy o zainteresowaniu futbolem, wizytach na stadionie, kibicowskich oprawach oraz o tym, czy zdarzyło mu się prosić opatrzność o korzystny wynik.
1
08:49, 03.03.2020
Piłkarskiego rzemiosła uczył się w PAF-ie pod czujnym okiem trenera Emila Kucińskiego. Z czasem jego talent dostrzegły inne klubu, w tym Escola Varsovia, której barw broni do tej pory. Teraz Patryk Romanowski, bo o nim mowa, ma szansę na jeszcze większy rozwój. Jak informuje Escola, Romanowski otrzymał zaproszenie na testy z angielskiego Aston Villa i włoskiego SPAL!
1
14:15, 02.03.2020
Sezon halowy powoli dobiega końca. Dziesięć czołowych drużyn z północnego Mazowsza spotkało się w sobotę w Mławskiej Hali Sportowej aby powalczyć o miano najlepszego zespołu futsalowego naszego województwa. Na zaproszenie Stowarzyszenia Joker Mława licznie zgromadzeni kibice mieli okazje śledzić zmagania drużyn z Nowego Dworu Mazowieckego, Przasnysza, Warszawy, Ciechanowa, Żuromina oraz Nidzicy. Nasz powiat reprezentował zespół Pal-Robu, aktualnie lider płońskich lig organizowanych przez MCSiR oraz HM Trans.
17:33, 23.02.2020
Po raz dwunasty w Naruszewie rozegrano Turniej o Puchar Wójta. Piłkarskie zmagania na stałe wpisały się w gminny kalendarz. W tegorocznej edycji wzięło udział 8 drużyn, ale jak informują organizatorzy, zainteresowanie rozgrywkami było zdecydowanie większe. Ze względu na ramy czasowe zdecydowano na taką właśnie ilość zespołów. Na liście zgłoszeniowej m.in.: Tynkpol, Instalbud, Comfort-Therm, czy GKS Gumino, a więc ekipy, których sympatykom piłki kopanej w naszym powiecie nie trzeba przedstawiać.
REKLAMA