Zamknij
REKLAMA

Awaria małej basenowej niecki - do końca tygodnia będzie nieczynna. Papier i żele do mycia rąk towarem deficytowym w hali sportowej. Dlaczego?

10:46, 11.03.2020 | DT
Skomentuj [Foto: Redakcja/Archiwum/Zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Po dłuższej przerwie udało się wznowić funkcjonowanie płońskiej pływalni. Nasi Czytelnicy pytają jednak, dlaczego na basenie została wyłączona z użytkowania jedna niecka. Pada również pytanie o środki czystości w łazienkach MCSiR. 

- Dlaczego na pływalni nie można korzystać z brodzika do nauki pływania, i kiedy zostanie on z powrotem uruchomiony, bo na razie brak konkretnej informacji w tym temacie - czytamy w dzisiejszej informacji, która wpłynęła do redakcji PwS. - I kolejna sprawa - również dotyczy tego ''cudownego przybytku" jakim jest MCSiR, a konkretnie chodzi o łazienki - w jednej z nich (tej wspaniałej, koedukacyjnej, w której są trzy pisuary i kabiny, brakuje papieru toaletowego, ręczników i mydła - a przecież tyle mówi się i pisze o epidemii koronawirusa..." - zwraca uwagę ironicznie Internautka. 

Skierowaliśmy pytania do płońskiego ratusza, otrzymując informacje na powyższe od dyrektora naszego centrum sportu. - W przypadku niecki chodzi o awarię, którą MCSiR być może usunie już do końca tygodnia, ale na pewno do końca tygodnia będzie ona nieczynna - informuje Waldemar Kunicki. A jeśli chodzi o papier i żele, zdaniem dyrektora, są one zabierane przez klientów, osób korzystających  z obiektu. - W każdym razie te braki zostaną, a być może już zostały uzupełnione - podaje. 

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

LeLe

6 1

Towarem deficytowym w Płońskim basenie była od zawsze ciepła woda w części rekreacyjnej. 14:06, 11.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RdzennyRdzenny

6 3

Nigdy nie było i nie ma papieru, ani mydła...od lat tak jest. Tłumaczenie, że ludzie zabierają ( ) urąga i obraża mnie i pozostałych płońszczan. A powiem wam jaki jest powód takiego stanu faktycznego. My zwykli to swołocz dla zadufanej w sobie władzuchny... A dopominają się szaraki, to jak na "Miś" "Nie mam i nie dam i co mi zrobisz?...Cham się uprze i mu daj..." Dla delegacji z Bliskiego Wschodu szampan i truskawki... Takich sobie do ratusza wybraliśmy. Wstyd na całe Mazowsze ten Płońsk. Szef i jego wspaniali latają za morze uczyć się zarządzania... Do Ciechanowa, Mławy, Przasnysza jazda!!!! z nich brać przykład!!!!!! 18:51, 11.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wpnwpn

8 2

Bardzo błyskotliwa i wyczerpująca odpowiedź Pana Dyrektora, adekwatna do zajmowanego stanowiska.
Dodał bym jednak, że powinno wymienić się jeszcze niektóre Panie z recepcji, oczywiście tylko niektóre, z uwagi na ich życzliwość, kompetencje, chęć pomocy ludziom wyrysowana na twarzy, itp. zachowania rodem z PRL-u. 20:34, 11.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA