Zamknij
REKLAMA

Wiosłowali na Wkrze. Pamięci honorowych dawców krwi i szpiku

17:17, 22.06.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj
Nie ma jak wyprawa na kajaki :-)

W sobotę odbył się XIII Spływ Kajakowy Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego. Wydarzenie to zorganizowano głównie z okazji 100-lecia działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. W spływie wzięło udział około 50 osób. 

Relacjonuje płońszczanin Michał Bombała z grupy ''Płońskich Patriotów", który w ostatnich dniach wszedł na nową, małżeńską drogę życia. Oczywiście gratulujemy młodej Parze!

(...) Zaczęliśmy z Kuchar Żydowskich z przystankiem w Sobieskach, gdzie przywitali nas ksiądz Witold Zembrzuski z Królewa wraz z biskupem płockim Piotrem Liberą, który wizytował miejscową parafię oraz proboszczem płońskiej parafii Zbigniewem Sajewskim, gdzie wspólnie odmówiliśmy modlitwę za honorowych dawców krwi i dawców szpiku. Dodatkowo błogosławieństwa nowożeńcom - Martynie i mnie - udzielił sam biskup. Następnie ruszyliśmy w kierunku Jońca, gdzie zakończyliśmy spływ, kosztując ciepłe potrawy z grilla. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

Nad sprawnym przebiegiem wydarzenia czuwał jak zwykle Szymon Cichocki ze Stowarzyszenia Aktywnie Zakręceni im. Marka Kasprzaka (...).  

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone