Zamknij
REKLAMA

Miłośnicy jazdy na łyżwach już nie mogą się doczekać

15:10, 17.12.2018 | DT
REKLAMA
Skomentuj
Jak zapewnia miasto, lodowisko powinno ruszyć za kilka dni [Foto: UM w Płońsku]

Jeszcze około trzech dni potrwa oczekiwanie na start lodowiska przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Jak poinformował dziś ratusz, pierwsza warstwa lodowiska już się mrozi.  

Są zapewnienia, że ze ślizgawki będzie można korzystać jeszcze przed świętami. A co w same święta? - o to m.in. pytała podczas niedawnej sesji rady miasta Agnieszka Piekarz, zwracając uwagę, że lodowisko powinno być dostępne również i w dni bożonarodzeniowe.

- Płońszczan odwiedzają rodziny z innych miast i w okresie świąt wspólne wyjście na łyżwy byłoby atrakcją i przynosiło satysfakcję po odejściu od stołów - apelowała radna Piekarz. - Chcemy korzystać z lodowiska i w tym czasie, z lodowiska z odpowiednią taflą lodu - dodawała. 

Na jakość lodu narzekał także radny Andrzej Ferski. - Płońsk to jedyne miasto na świecie, gdzie jak jest mróz to jest gorszy lód niż jak jest ciepło. Proszę zgłosić to dyrektorowi Kunickiemu, bo to jest wstyd - zwracał się do władz miasta podczas jednych z ostatnich obrad rady miasta. 

Oby w tym roku nikt nie był rozczarowany. 

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Mieszkaniec Mieszkaniec

5 2

Ile to można czekać *%#)!& na te lodowisko. Do ch*ja pana to nie podobne.
17 Grudnia już jest 18:09, 17.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HnHn

9 0

Na pewno wszyscy goście marzą o tym, by ruszyć na plonskie lodowisko w święta, hahaha. Po drugie obsługa lodowiska ma rodziny i chce spędzić święta z najbliższymi (nie koniecznie na lodowisku), a idąc tokiem myślenia Pani Piekarz, w święta powinno być otwarte kino, basen i wszystkie inne miejsca, w które można się wybrać z rodziną. 19:40, 17.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jestem zajestem za

4 0

W święta to nie, ale w niedzielę to już tak i sklepy też. 21:58, 17.12.2018


© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone