Zamknij
REKLAMA

Patriotycznie i charytatywnie - Płoński Bieg Niepodległości coraz bliżej

12:49, 04.11.2018 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj

Już 11 listopada Płońscy Patrioci zapraszają na kolejną edycję Biegu Niepodległości ulicami naszego miasta, bez rywalizacji i klasyfikacji miejsc. Liczy się aktywne upamiętnienie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz solidarność z chorującym płońszczaninem, Mirosławem Zielenieckim. 

Uczestnicy imprezy, których będzie z pewnością więcej aniżeli rok temu (organizatorzy już mają na listach ponad 100 osób), pobiegną w zwartej grupie na dystansie 7 kilometrów. Planowaną trasę znajdziecie tu. Zbiórka około godziny 12:45 przy I Liceum Ogólnokształcącym w Płońsku. 

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Tomasz Walerowicz, dwukrotny zwycięzca poznańskiego, charytatywnego biegu "Wings For Life World Run" oraz czwarty zawodnik Mistrzostw świata w biegu na 100 km, oraz Robert Nałęcz, znany w świecie biegowym jako ,,PanRunner".  

UWAGA!!! Zapisy elektroniczne na Bieg Niepodległości - Płońsk zostały zamknięte. Jednak nie wyklucza to możliwości wzięcia udziału osobom, które się nie zapisały elektronicznie ponieważ będzie możliwość w dniu imprezy zapisać się na miejscu w biurze zawodów (11.11.2018 zapisy od 12:30) . Zapisanie się w dniu imprezy powoduje, że taka osoba nie otrzyma pakietu startowego ani medalu po biegu, ale nie smućcie się - każda osoba zapisana w dniu imprezy otrzyma dyplom po ukończeniu biegu. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

100100

2 1

Płońscy idioci zapraszają na bieg 17:00, 05.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone