Zamknij
REKLAMA

Ogromny sukces policyjnego kulturysty z Raciąża

15:33, 23.10.2018 | za info Kinga Drężek-Zmysłowska
REKLAMA
Skomentuj
St. sierż. Patryk Błocki zdobył aż trzy złote medale na mistrzostwach świata [Foto: zbiory prywatne]

Kolejny wielki sukces na koncie raciąskiego policjanta-kulturysty. St. sierż. Patryk Błocki zdobył aż trzy złote medale na Mistrzostwach Świata w konkursie 29-th World Amateur & 15-th Pro Championship. Zawody odbyły się na Litwie. 

Mistrzostwa Świata, które odbyły się w miniony weekend w Kownie na Litwie zorganizowane były przez działające od 1968 roku i zrzeszające 132 kraje z różnych kontynentów, Światową Federację Fitness i Światową Federację Kulturystyczną. Udział w tych zawodach st. sierż. Patryk Błocki z Komisariatu Policji w Raciążu wywalczył na początku października podczas International Polish CUP Bodybuilding i Fitness w federacji WBBF WFF Polska, które odbyły się w Skarszewach.

Ciężka praca, wytrwałość i wiele godzin spędzonych po służbie, na siłowni, katorżnicza praca nad własnym ciałem, po raz kolejny przyniosły Patrykowi wymierny efekt. Podczas Mistrzostw Świata w Kownie zwyciężył w aż trzech kategoriach: Fitness Model Men do 180 cm, Men Physique do 180 cm i Muscle Men Physique do 180 cm. Był najlepszy i to na jego szyi trzykrotnie zawisło złoto. Sukces odniesiony przez raciąskiego policjanta jest tym większy, że konkurował z najlepszymi zawodnikami z wielu innych krajów.

Kadra Polski WBBF WFF Polska licząca 15 zawodników, w czasie MŚ zdobyła 9 złotych medali, 8 srebrnych i 1 brązowy.

Policyjny, raciąski kulturysta sam przyznaje, że jego pasja – kulturystyka jest ogromnym wyzwaniem. Wymaga wielu poświęceń, rygorystycznej diety i wyczerpujących treningów, ale jest też niezwykle satysfakcjonująca.

Gratulujemy osiągnięć!

(za info Kinga Drężek-Zmysłowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

STST

2 2

Godne pochwały i podziwu! Wielkie brawa! 20:45, 23.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

1 0

Wyginam śmiało ciało. 17:25, 29.10.2018


© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone