Zamknij
REKLAMA

Komu w drogę temu rower - XI Uliczne Kryterium Płońskiej Solidarności

19:23, 08.09.2018 | DRED
REKLAMA
Skomentuj
Rowerzyści tradycyjnie przemierzali pętle ulicą Kopernika. Na dobry początek ruszyły zaledwie kilkuletnie dzieci, gorąco dopingowane i wspierane na trasie przez swoich rodziców

Tyle rowerów naraz można zobaczyć przy Kopernika tylko we wrześniową sobotę podczas kolarskiego kryterium płońskiej Solidarności. Frekwencja tradycyjnie dopisała, na pogodę też można było liczyć.

8 września Płońsk stanął, a właściwie jechał rowerami. Każdy chętny mógł sprawdzić się na pętlach przy Kopernika. Najważniejszy był sam udział i zamiłowanie do jazdy na dwóch kółkach, chociaż bardziej wprawieni w kolarskich szrankach ścigali się ile sił w nogach.

Rywalizacja toczyła się w siedmiu kategoriach wiekowych, począwszy od zmagań kilkuletnich maluchów przez nieco starsze dzieci i młodzież aż do elity. Start i meta, podobnie jak w poprzednich edycjach, zlokalizowana była na ulicy Kopernika przy MCK-u.

W tym roku, oprócz uczestników z powiatu płońskiego, w kryterium pojechali również zawodnicy z innych miast. Impreza raz jeszcze udowodniła, że nie brakuje miłośników dwóch kółek w różnym wieku. Najlepsi cykliści otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy. 

(DRED)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PLPL

1 0

Solidarność według PiS ? 21:44, 08.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniec kopernikmieszkaniec kopernik

2 1

Ludzie jakimi trzeba być *%#)!& ażeby zamykać jedną z głównych ulic w sobotę w południe. Jeśli chcecie się bawić w wyścigi proponuję drogi wokół Płońska. Tak oczywiście tam działacze nie mogą się skutecznie lansować. 10:00, 09.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone