Zamknij
REKLAMA

Dementujemy pogłoski o zamykaniu płońskiego supermarketu Tesco

13:19, 12.08.2019 | REDAKCJA
Skomentuj Płoński supermarket na chwilę obecną nie jest przewidziany do zamknięcia [Foto: Redakcja/Archiwum]
REKLAMA

Do naszej redakcji napływają głosy o ''zdejmowanym towarze i systematycznym uprzątnięciu asortymentu" w obiekcie przy ulicy Rzemieślniczej, co miałoby oznaczać likwidację sklepu. Sprawdziliśmy, jak wygląda stan faktyczny.  

Jak wiadomo, brytyjska sieć Tesco zamyka kolejne sklepy w Polsce, informując o planach zwolnień grupowych. Docierają do nas głosy od płońszczan, klientów sklepu, że podobny los czeka miejscowy supermarket. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Biurem Prasowym Tesco Polska.

Z informacji przekazanej nam wynika, że handel w płońskim Tesco będzie kontynuowany i nie ma planów zamknięcia sklepu. Firma Tesco Polska przekazała pracownikom szczegóły planu dotyczącego skoncentrowania swoich działań w kraju na formatach mniejszych sklepów, które notują lepsze wyniki.  

Nieustannie pracujemy nad budowaniem sieci sklepów, która odpowiada na oczekiwania klientów, a równocześnie osiąga określone progi rentowności. Kilka dni temu informowaliśmy naszych pracowników o planach skupienia się na mniejszych formatach sklepów. Częścią procesu jest sprzedaż ośmiu placówek - nie dotyczy to sklepu w Płońsku, który jako hipermarket kompaktowy nie jest również przewidziany do przebudowy. Pierwszy etap zmian zaplanowany jest na sierpień i wiąże się z uproszczeniem asortymentu we wszystkich sklepach, aby zakupy dla klientów były prostsze i bardziej przyjazne. Stąd wyprzedaż części produktów także i w Państwa sklepie - podaje w odpowiedzi na nasze pytania Biuro Prasowe Tesco Polska.  

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA