Zamknij
REKLAMA

Bank Spółdzielczy w Płońsku w krajowej czołówce!

18:42, 17.06.2019 | materiał zewnętrzny
REKLAMA
Skomentuj

Bankowe instytucje „blisko ludzi” pod raz kolejny ocenił portal Strefa Gospodarki – Biznes Magazyn w Ogólnopolskim Rankingu Banków Spółdzielczych za rok 2019-ty.

Bank Spółdzielczy w Płońsku uplasował się na 7. pozycji, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę kryteria oraz liczną grupę najlepszych banków biorących udział w Rankingu. W V edycji Rankingu w czołówce znalazł się bank: z Brodnicy, wiceliderem został Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej.

Masz to jak w banku… Spółdzielczym!!!

Wysoka siódma pozycja naszego Banku potwierdza przynależność do krajowej czołówki. Pod uwagę brany był szereg czynników od spraw oczywistych jak wyniki i kondycja finansowa banków, poprzez politykę kadrową, inwestycje aż na działaniach skierowanych w stronę lokalnych społeczności skończywszy.

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój Banku Spółdzielczego w Płońsku, to śmiałe decyzje i inwestycje w nowoczesne technologie i systemy, które są właśnie w trakcie realizacji. Liczymy więc na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych edycjach Rankingu.

(materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

tooltool

1 0

Te wszystkie tytuły dla Banków Spółdzielczych to towarzystwo wzajemnej adoracji. A wiadomo, że BS są jeszcze 100 lat za murzynami. 09:06, 27.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone