Zamknij
REKLAMA

Zmarł ksiądz Krzysztof Brzuska. Pogrzeb 19 października

08:21, 15.10.2021 | RED
W ostatnim czasie ks. Brzuska, po udarze, przebywał w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Płońsku. Na zdjęciu duchowny z biskupem płockim Piotrem Liberą, Marią Sochodolską, kierownikiem ZOL-u oraz z proboszczem Zbigniewem Sajewskim [Fot.: diecezja płocka]
REKLAMA

14 października zmarł ks. Krzysztof Brzuska, który służył wiernym m.in. w Parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku. Odszedł w wieku 63 lat i po 38 latach kapłaństwa.

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Krzysztofa Brzuski rozpoczną się w poniedziałek (18 października) o godz. 19 Mszą świętą żałobną sprawowaną przez księży z dekanatów płońskich w kościele parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku. 

Mszy świętej pogrzebowej we wtorek (19 października) o godz. 11 przewodniczyć będzie biskup Roman Marcinkowski w kościele parafii pw. Maksymiliana Kolbego w Płońsku. O godz. 10.00 będzie odmówiony różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłego kapłana. Po nabożeństwie pogrzebowym trumna z ciałem ks. Brzuski zostanie złożona w grobie na cmentarzu parafialnym w Płońsku.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%