Zamknij
REKLAMA

53-letnia płońszczanka jeździła po mieście na ponad 3 promilach! Traf chciał, że namierzył ją policjant po służbie

11:53, 07.10.2019 | REDAKCJA
Skomentuj [Foto: pixabay/zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Płoński policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwą kobietę, kierującą osobówką. Miała ona w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a swoją jazdą stwarzała zagrożenie w ruchu drogowym. 

- Policjant pionu kryminalnego z płońskiej komendy podróżując prywatnym samochodem w czasie wolnym od służby, zwrócił uwagę na jadącą za nim, jedną z głównych ulic Płońska, osobową kię. Kierująca nią kobieta miała wyraźny problem z zapanowaniem nad pojazdem. Funkcjonariusz zjechał na pobocze, a gdy osobówka wyprzedziła jego auto zauważył, że kierująca ma trudności z zachowaniem prostego toru jazdy i problem z utrzymaniem się w pasie ruchu. Swoim stylem jazdy stwarzała zagrożenie dla innych uczestników ruchu - relacjonuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. - Podejrzewając, że kobieta może być nietrzeźwa, policjant wykorzystał moment, gdy na chwilę zatrzymała się przed rondem. Wybiegł wtedy ze swojego pojazdu i uniemożliwił jej dalszą jazdę, wyłączając silnik w jej pojeździe i zabierając kluczyki - dodaje oficer prasowy płońskiej komendy.

O całym zdarzeniu mundurowy powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Wezwany na miejsce patrol policji podczas badania stanu trzeźwości potwierdził, że 53-letnia płońszczanka miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu! 

Wkrótce pijana kierująca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi jej za to wysoka kara grzywny, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

wujowujo

5 3

ot, taka pl patologia .... 12:44, 07.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wujoTyTumaniewujoTyTumanie

1 3

"Byłeś kiedyś w Stanach? Pewnie nie co. Ja też nie ale znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo..." 21:34, 07.10.2019


Y.Y.

8 1

Właściwa reakcja społeczna tego pana. ostatnio jest więcej takich obywatelskich zatrzymań więc prawidłowo 13:14, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pytanie do policjiPytanie do policji

2 2

Kiedy to było? Czy nie w sobotę tuż po południu? Ktoś mi wtedy zawadził samochód. 14:06, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA