Zamknij
REKLAMA

53-letnia płońszczanka jeździła po mieście na ponad 3 promilach! Traf chciał, że namierzył ją policjant po służbie

11:53, 07.10.2019 | REDAKCJA
Skomentuj
[Foto: pixabay/zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Płoński policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwą kobietę, kierującą osobówką. Miała ona w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a swoją jazdą stwarzała zagrożenie w ruchu drogowym. 

- Policjant pionu kryminalnego z płońskiej komendy podróżując prywatnym samochodem w czasie wolnym od służby, zwrócił uwagę na jadącą za nim, jedną z głównych ulic Płońska, osobową kię. Kierująca nią kobieta miała wyraźny problem z zapanowaniem nad pojazdem. Funkcjonariusz zjechał na pobocze, a gdy osobówka wyprzedziła jego auto zauważył, że kierująca ma trudności z zachowaniem prostego toru jazdy i problem z utrzymaniem się w pasie ruchu. Swoim stylem jazdy stwarzała zagrożenie dla innych uczestników ruchu - relacjonuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. - Podejrzewając, że kobieta może być nietrzeźwa, policjant wykorzystał moment, gdy na chwilę zatrzymała się przed rondem. Wybiegł wtedy ze swojego pojazdu i uniemożliwił jej dalszą jazdę, wyłączając silnik w jej pojeździe i zabierając kluczyki - dodaje oficer prasowy płońskiej komendy.

O całym zdarzeniu mundurowy powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Wezwany na miejsce patrol policji podczas badania stanu trzeźwości potwierdził, że 53-letnia płońszczanka miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu! 

Wkrótce pijana kierująca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi jej za to wysoka kara grzywny, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

wujowujo

5 3

ot, taka pl patologia .... 12:44, 07.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wujoTyTumaniewujoTyTumanie

1 3

"Byłeś kiedyś w Stanach? Pewnie nie co. Ja też nie ale znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo..." 21:34, 07.10.2019


Y.Y.

8 1

Właściwa reakcja społeczna tego pana. ostatnio jest więcej takich obywatelskich zatrzymań więc prawidłowo 13:14, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pytanie do policjiPytanie do policji

2 2

Kiedy to było? Czy nie w sobotę tuż po południu? Ktoś mi wtedy zawadził samochód. 14:06, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA