Zamknij
REKLAMA

Agnieszka Nec wybrana na dyrektora płońskiego PUP-u

15:52, 02.08.2019 | DT
REKLAMA
Skomentuj
Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku ma nowego dyrektora. To Agnieszka Nec [Foto: zbiory Starostwa]

W piątek prowadzony był nabór na stanowisko szefa Powiatowego Urzędu Pracy. Wiemy już, że na nowego dyrektora tej instytucji wskazano płońszczankę Agnieszkę Nec. 

Z trzech ofert dostarczonych na konkurs komisja po analizie formalnej dokumentów i zgodności z procedurami konkursu i wymaganiami wobec kandydatów, wytypowała dwie osoby, zapraszając je na rozmowy kwalifikacyjne. Jedną z tych osób był Piotr Skierkowski, który od zeszłego roku, czyli od czasu kiedy Eugeniusz Demianiuk odszedł na emeryturę, a więc przez prawie rok, pełnił obowiązki dyrektora miejscowego PUP-u. Jednak, jak się dziś okazało, to nie on zyskał większe uznanie w oczach komisji, a wspomniana Agnieszka Nec. 

W uzasadnieniu do informacji o wynikach naboru, podpisanej przez starostę, czytamy: ,,Pani Agnieszka Nec spełniła wymogi kwalifikacyjne dotyczące wykształcenia oraz wymaganego doświadczenia zawodowego. Wykazała się szeroką wiedzą z zakresu zasad funkcjonowania oraz przepisów regulujących działalność powiatowych urzędów pracy. Kandydatka ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w publicznych służbach zatrudnienia. W ocenie komisji kandydatka ma predyspozycje gwarantujące rzetelne wykonywania powierzonych obowiązków do pracy na tymże stanowisku". 

Agnieszka Nec mieszka w Płońsku i ma 20-letni staż pracy.  Od 16 lat jest zatrudniona w Publicznych Służbach Zatrudnienia. Posiada doświadczenie w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością oraz w ocenie i rozliczaniu projektów Powiatowych Urzędów Pracy finansowanych ze środków unijnych. Od  29.03 2003 roku do chwili obecnej pracowała jako główny specjalista w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie w Wydziale Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przez 4 lata (od 2003-2007) w Zespole do spraw Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych. Jest nauczycielem, terapeutą i kwalifikowanym tłumaczem języka migowego I stopnia.

Przypomnijmy, że poprzednio komisja konkursowa zarekomendowała staroście powiatu kandydaturę Moniki Zabłockiej, lecz ta nie zdecydowała się na podpisanie umowy.

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

O °°°°°O °°°°°

14 7

Znowu znajoma!!! 22:21, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GoscGosc

6 8

Znajoma kogo, z ciekawości? 21:28, 03.08.2019


Poprostu PolskaPoprostu Polska

21 4

Juz dawno miala zaklepana tą robote...te konkursy i nabory to pic na wode...komu oni oczy mydla??? 11:43, 04.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jooljool

15 0

Jest nauczycielem, terapeutą i kwalifikowanym tłumaczem języka migowego I stopnia - idealna osoba do kierowania Urzędem Pracy. A to Polska właśnie. 15:49, 05.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

empeempe

0 1

A w czym to przeszkadza? Czyżby zazdrość, że ktoś potrafi coś więcej? ;) 12:41, 14.08.2019


REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone