Zamknij
REKLAMA

Młodzi płońszczanie na Marszu Żywych w Oświęcimiu

09:00, 07.05.2019 | nadesłała Sylwia Borowska
REKLAMA
Skomentuj
28. Marsz Żywych przeszedł w hołdzie ofiarom Holokaustu [Foto: zbiory szkolne]

Grupa młodzieży z klas gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku wzięła udział w Marszu Żywych organizowanym corocznie w Oświęcimiu-Brzezince. 

Uroczystość upamiętnienia Zagładę Żydów, jaka dokonała się w czasie drugiej wojny światowej. Poza samym udziałem w Marszu Żywych, młodzież miała okazję zwiedzić obiekty obozowe w Oświęcimiu i Brzezince oraz wysłuchać krótkiej gawędy historycznej przeprowadzonej przez  nauczyciela historii, Mirosława Małka. 

Wraz z młodzieżą udział w Marszu wzięli nauczyciele-opiekunowie: Alicja Kwiatkowska (SP 4), Sylwia Borowska (SP 1), wspomniany Mirosław Małek (SP 1), a także przedstawiciel burmistrza Płońska - Bożena Kaliściak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Sienkiewicza w Płońsku. 

(nadesłała Sylwia Borowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

PolskaPolska

6 6

A flag narodowych Polski nie mieli? Tylko żydowskie? Tylko żydzi tam umarli? 10:20, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone