Zamknij
REKLAMA

Poważny wypadek w Szymakach. Zderzenie audi z mini cooperem

20:33, 22.03.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
[Foto: Aleksandra Guzowska]

Około godziny 19:20 na drodze na wysokości Szymak doszło do zderzenia dwóch osobówek. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący od strony Smardzewa mini cooper wjechał na skrzyżowanie z ''siódemką" i zderzył się z jadącym w stronę Gdańska audi.  

- Na skutek zderzenia pojazdów dwie osoby: kierowca i pasażerka z mini coopera zostali przewiezieni do szpitala. Na chwilę obecną ruch w rejonie wypadku odbywa się wahadłowo pasem w stronę Gdańska. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet ponad dwie godziny. Apelujemy o ostrożność - mówi nam podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.  

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone