Zamknij
REKLAMA

Czy powstanie Agencja Pocztowa w północnej części miasta?

11:47, 14.03.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Senator Jan Maria Jackowski zwraca się do Poczty Polskiej S.A., aby rozważyć powstanie w Płońsku jeszcze jednej placówki pocztowej

Senator Jan Maria Jackowski pyta Zarząd Poczty Polskiej, kierując się opiniami i wnioskiem mieszkańców Płońska, czy możliwe jest uruchomienie dodatkowego punktu pocztowego w naszym mieście. Pada odpowiedź, iż jest na to szansa. 

Jan Maria Jackowski złożył oświadczenie na lutowym posiedzeniu Senatu. Czytamy w nim, iż do jego biura senatorskiego zwrócili się mieszkańcy oraz samorządowcy, prosząc o interwencję w tej  sprawie. (...) Moi rozmówcy wskazali na niewystarczającą liczbę placówek pocztowych na terenie miasta. Obecnie w Płońsku funkcjonuje UP i placówka pocztowa. Te dwa punkty nie są w stanie sprostać potrzebom prawie 30-tysięcznej społeczności lokalnej, którą swoim zasięgiem obejmują wymienione urzędy pocztowe". 

Poczta Polska S.A. odpowiada, iż ,,wychodząc na przeciw oczekiwaniom społecznym, aktualnie na szczeblu regionalnym prowadzone są rozmowy z potencjalnym partnerem (podmiotem gospodarczym) w zakresie uruchomienia w północnej części Płońska placówki w formacie Agencji Pocztowej, a tym samym rozpoczęcia działalności pocztowej w możliwie najkrótszym terminie".

Członek Zarządu wskazuje, że Poczta Polska zapewnia klientom usługi w trzech placówkach pocztowych działających, jak podkreśla, w szerokiej rozpiętości czasowej. 

Czy uważasz, że w Płońsku przydałaby się jeszcze jedna placówka pocztowa?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

SS

4 0

Często korzystam z usług Poczty Polskiej. Problemem jest głównie odbiór listów i paczek poleconych, bo wszystkie kierowane są do Urzędu Pocztowego. W Placówce można jedynie wysłać list czy zapłacić rachunek (a i tu tworzą się kolejki, bo okienka tylko 2 i często jedno nieczynne). Otwarcie kolejnego punktu tego typu nic nie zmieni. 12:14, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łahahahaha Łahahahaha

2 0

Członek Zarządu wskazuje, że Poczta Polska zapewnia klientom usługi w trzech placówkach pocztowych działających, jak podkreśla, w szerokiej rozpiętości czasowej.

To ja się pytam gdzie jest ten trzeci punkt Poczty w Płońsku 17:55, 14.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ziutekziutek

1 0

na warszawskiej 19:33, 14.03.2019


REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone