Zamknij
REKLAMA

Tablice rejestracyjne w kontenerze na śmieci i w rzece!

11:51, 10.09.2018 | RED
REKLAMA
Skomentuj
O tej bulwersującej sprawie informowali nas już w sobotni poranek nasi czytelnicy za pośrednictwem fan page'a. W poniedziałek głos zabrała policja [Foto: od poszkodowanego mieszkańca]

Do czego to dochodzi?! 7 września około godziny 3 policyjny patrol został skierowany na osiedle Zacisze, gdzie według zgłoszenia przy kilku pojazdach miało brakować tablic rejestracyjnych. 

- W sumie policjanci ujawnili 19 takich aut. Przy niektórych nie było tablic, przy innych były one uszkodzone, powyginane - informuje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. 

- W czasie penetracji terenu przeprowadzonej od razu oraz ponowionej rano, część tablic rejestracyjnych funkcjonariusze znaleźli przy pobliskich blokach na ul. Młodzieżowej i Kopernika - dodaje rzeczniczka prasowa miejscowej policji.

Jak dowiadujemy się, na komendę zgłaszały się również osoby, które znalazły tablice rejestracyjne w kontenerze na śmieci i w rzece Płonce. - Wszystkie te tablice zostały zabezpieczone, a właściciele zgłaszali się po ich odbiór do płońskiej komendy.  Na chwilę obecną wpłynęło jedno zawiadomienie o kradzieży tablic, gdyż nie odnalazły się one - przyznaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska.  

Sprawą zajął się już zespół do spraw wykroczeń i dzielnicowy. W toku postępowania zostanie zabezpieczony między innymi monitoring z rejonu tego osiedla.

(RED)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone