Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.
poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2688 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Psychotesty Płońsk

Dodaj do ulubionych
Kontakt (numer telefonu) 513583439
www.psychotestyplonsk.pl
Dodane 2 msc. temu

Treść ogłoszenia

Badania psychotechniczne: * kierowców zawodowych * kandydatów na kierowców zawodowych * instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy * kandydatów na instruktorów i egzaminatorów * kierowców pojazdów uprzywilejowanych * osób skierowanych w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych, udziałem w wypadku drogowym, kierowaniem po alkoholu * kierowców pojazdów służbowych kat. B * operatorów wózków widłowych, paletowych, sprzętu budowlanego, drogowego, itd.

Lokalizacja


Płońsk ul. Grunwaldzka 20A

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 303
Wyświetlony: 189
Wygasa: 2017-10-01