poniedziałek 18 wrzesień

Wiekowy jubileusz pierwszej szkoły średniej w Płońsku [FOTORELACJA]

in Puls Miasta

by Redakcja

1917-2017 – to cezura czasowa płońskiej szkoły, Gimnazjum i Liceum przy ulicy Płockiej. Jubileusz 100-lecia istnienia placówki miał nader doniosły przebieg. Skłaniał do refleksji i przypominał młodzieży o szacunku do wspomnień. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołał je z niesłychaną siłą na nowo. W czwartek I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza świętowało uroczystość Dnia Patrona. Dzień później odbyła się jubileuszowa…

326 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Plus tygodnia - Na pomoc gminie Czersk: Radni miejscy zgodnie zdecydowali o przekazaniu dotacji w kwocie 10 tys. zł dotkniętej kataklizmem gminie Czersk (woj. pomorskie). Pieniądze przeznaczone zostaną na naprawę infrastruktury uszkodzonej podczas sierpniowej nawałnicy. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji

Stażysta w dziale automatyki

Dodaj do ulubionych
Kontakt (numer telefonu) 785661185
Dodane 6 dni temu

Treść ogłoszenia

Główne zadania: • Opracowywanie założeń projektowych, oraz udział w pracach realizowanych w ramach projektów • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej • Analiza funkcjonowania procesów i urządzeń oraz proponowanie nowych rozwiązań • Analiza techniczna oraz ekonomiczna rentowności zadań inwestycyjnych. Oczekiwania: • Absolwent/ absolwentka lub student/ studentka ostatnich lat jednego z następujących kierunków: mechatronika, automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne • Komunikatywna znajomość j. angielskiego • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów do projektowania będzie dodatkowym atutem • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych • Umiejętności organizacji pracy oraz samodzielność. Oferujemy: • Płatny roczny staż • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po odbyciu stażu • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego • Możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe

Rodzaj oferty Oferuję
Oferta od firmy

Lokalizacja

Glinojeck

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 311
Wyświetlony: 50
Wygasa: 2017-09-20