Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.
środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Dodaj do ulubionych
Kontakt (numer telefonu) 882907490
Dodane 2 msc. temu

Treść ogłoszenia

ZADANIA:

• Obsługa maszyn w ciągu produkcyjnym,

• Mycie linii i maszyny,

• Wprowadzanie danych do komputera,

• Ustawianie / przezbrajanie maszyny,

• Drobne naprawy maszyny. Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (przy obsłudze maszyn produkcyjnych),

• Umiejętność obsługi komputera,

Oferujemy:

• Umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z przyszłym pracodawcą),

• Pracę w rozwojowym przedsiębiorstwie,

• Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,

• Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, Multisport, paczki świąteczne). Agencja zatrudnienia 412

Informacje dodatkowe

Rodzaj oferty Oferuję
Oferta od firmy

Lokalizacja

Manpower

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 308
Wyświetlony: 95
Wygasa: 2017-09-25