niedziela 24 wrzesień

Dragon-17 wzywa płońskich Strzelców

in Wokół Płońska

by Redakcja

W niedzielę rano 12-osobowa drużyna płońskich Strzelców wyruszyła na manewry polskiej armii – Dragon-17. 17 tys. żołnierzy z Polski i kilkunastu krajów NATO oraz blisko 3,5 tys. jednostek sprzętu i uzbrojenia stawi się w największych w tym roku ćwiczeniach taktycznych Sił Zbrojnych RP, które przebiegać będą na kilku poligonach. Zameldują się na nich również członkowie Jednostki Strzeleckiej 1006…

332 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Podsumowanie akcji EDWARD: Czwartkowe działania EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach) zakończyły się powodzeniem - informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku. - Wizja "zero" została zrealizowana. Tego dnia na terenie naszego powiatu nie doszło do żadnego wypadku. Zaistniały jedynie dwie niewielkie kolizje - przyznaje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy naszej policji.  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji

Branża Odszkodowań -> Rozwiń skrzydła !

Dodaj do ulubionych
Kontakt (numer telefonu) 532595664
Dodane 2 msc. temu

Treść ogłoszenia

Opis stanowiska:

# reprezentowanie firmy Centrum Odszkodowań DRB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.,

# obsługa i pozyskiwanie własnych Klientów dla Spółki DRB,

# obsługa Klientów wskazanych przez Spółkę,

# pomoc w przygotowaniu przez Klienta dokumentów do sprawy,

# po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie własnych współpracowników i rozwijanie sieci podległych przedstawicieli,

# utrzymywanie bieżących relacji ze swoją strukturą agentów, wspieranie swojej sieci agentów i udzielanie im wskazówek w trakcie realizacji ich spraw.

Szukamy osób, które:

-są komunikatywne,

-potrafią budować dobre relacje,

-potrafią organizować własny czas pracy,

-są samodzielne w działaniu,

-są zorientowane na realizację celów i własny rozwój,

-mają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub MLM,

-mile widziani liderzy grup sprzedażowych wraz z zespołami.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej firmie,

-pracę w doświadczonym Zespole i prestiżowej branży,

-pomoc i wsparcie Lidera oraz firmy,

-indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,

-liczne programy motywacyjne,

-brak ponoszenia kosztów przy rozpoczęciu współpracy,

-atrakcyjne wynagrodzenie za wyniki w pracy,

-pakiet szkoleń.

Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces! www.drb.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj oferty Oferuję
Oferta od osoby prywatnej

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 242
Wyświetlony: 82
Wygasa: 2017-08-12