Dzisiaj jest: 23 Listopada 2017 Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens Do końca roku pozostało 39 dni.
poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2680 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Ajent kiosku RUCH w Płońsku

Dodaj do ulubionych
Ajent kiosku RUCH w Płońsku
Dodane 4 msc. temu

Treść ogłoszenia

Obowiązki: -aktywna sprzedaż -obsługa kasy fiskalnej -dbanie o dobry wizerunek punktu Oferujemy: -wynagrodzenie stałe + prowizyjne -punkt z wyposażeniem i towarem -umowa agencyjna ( potrzebna własna działalność gospodarcza) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj oferty Oferuję
Oferta od osoby prywatnej

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 251
Wyświetlony: 40
Wygasa: 2017-07-27