PŁOŃSK W SIECI NEWS
Długi weekend na powiatowych drogach : Od środy do niedzieli, do północy, na drogach powiatu płońskiego doszło do 18 kolizji. Na szczęście obyło się bez poważnych wypadków. Funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie za to 6 nietrzeźwych kierowców. - Miniony długi czerwcowy weekend można ocenić jako bezpieczny, choć nadal wysoka jest liczba nietrzeźwych kierowców - mówi mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, oficer prasowy KPP w Płońsku. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wokół Płońska

Dzięki dotacji w kwocie 10 tys. zł, uzyskanej po raz kolejny od Fundacji Lotto Milion Marzeń, do Komendy Powiatowej PSP w Płońsku trafił nowy sprzęt sportowy. Płońscy strażacy wzbogacili się tym razem m.in. o profesjonalną bieżnię elektryczną.

Pozyskany sprzęt na pewno przyczyni się do poprawy sprawności fizycznej funkcjonariuszy wykorzystywanej w działaniach ratowniczo - gaśniczych, a także lepszego przygotowania i udziału w pożarniczych drużynowych dyscyplinach sportowych. (RED)

Wójt gminy Baboszewo, Tomasz Sobecki odniósł się do materiału opublikowanego na portalu ,,Płońsk w Sieci" pod koniec maja, zatytułowanego: ,,To atak personalny na moją osobę – ocenia Anna Guzanowska, była skarbnik gminy Baboszewo", będącego jej odniesieniem do sytuacji, w konsekwencji której utraciła ona pracę w tamtejszym urzędzie gminy. 

Informuję, że zarzuty w odniesieniu do pracy byłej skarbnik Anny Guzanowskiej są prawdziwe, znajdują odzwierciedlenie w licznych dokumentach m.in. raporcie z audytu, dokumentach księgowych, protokołach kontroli itp.

O fakcie, że Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku może liczyć na pomoc samorządów powiatu płońskiego wiemy od dawna, czego najlepszym dowodem jest wsparcie w budowie nowej strażnicy. Nie jest to jednak jedyna pomoc.

W ostatnich dniach Wójt Gminy Załuski, Romuald Woźniak, przekazał na ręce komendanta KP PSP Pawła Jakubowskiego urządzenie kontrolne Masktronic Compact 200 o łącznej wartości 15 tys. zł.

Może Cię także zainteresować