Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wokół Płońska

W sobotę, 9 grudnia odbyły się wybory do Zarządu Powiatowego Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Płońsku.

W skład Zarządu weszli: Marcin Kośmider, Tadeusz Orlikowski, Zbigniew Gralewicz jako szefowie struktur miejskich i gminnych w Płońsku, Baboszewie i Raciążu.

Wieczorem nadeszła do nas bardzo smutna informacja. W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz.

Henryk Kozakiewicz od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nagłe pogorszenie stanu zdrowia miało miejsce po ostatniej sesji rady powiatu.

Czy może być coś piękniejszego niż małżeństwo dwóch wspaniałych ludzi trwające dłużej niż pół wieku? To pytanie padło podczas uroczystości złotych godów w gminie Czerwińsk nad Wisłą. Odpowiedź mogła być tylko jedna. Dwie świętujące tego dnia pary nie miały wątpliwości. Chodzi o państwa: Barbarę i Stanisława Gmurczyków z Miączyna oraz Aleksandrę i Ryszarda Kiełbasińskich z Goławina.

Jubilaci uhonorowani zostali medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi na wniosek wojewody mazowieckiego z inicjatywy wójta Marcina Gortata.

Może Cię także zainteresować