Dzisiaj jest: 19 Stycznia 2018 Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz Do końca roku pozostało 347 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1506 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Wśród mazowieckich samorządów wskazano w każdym subregionie najaktywniejszych i najskuteczniejszych urzędników w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. Duże powody do radości mają samorządy z Raciąża oraz z gminy Załuski, które podzieliły się dwoma pierwszymi pozycjami. 

Okolicznościowa gala miała miejsce w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. W kategorii ,,Najskuteczniejsi" zsumowano całe pozyskane dofinansowanie, zagwarantowane w ramach podpisanych już umów o dofinansowanie. Wartość umów dla każdego samorządu podzielono przez liczbę mieszkańców, czyli w kategorii ,,Najskuteczniejszy Samorząd" poznaliśmy tych, którzy z programu RPO pozyskali największe kwoty w przeliczeniu na jednego mieszkańca.

W kategorii ,,Najskuteczniejsi wśród Liderów Zmian" znaleźli się: Raciąż (I miejsce), Załuski (II miejsce) i Miasto Ciechanów (III miejsce). Plebiscyt stanowi zwieńczenie pracy samorządów i jest wyznacznikiem wysokich standardów, jakie prezentują. (RED)

Komentarze  

#1 +7 X
Gratuluję samorządom. I jednocześnie pytam gdzie Gmina Baboszewo? Odpowiedź prosta, spadła z piedestałów za panowania Sobeckiego ☹️. Za czasów poprzedniego wójta to zawsze Gmina Baboszewo liczyła się w rankingach ☺️.
2017-12-29 10:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 +6 Natalia
Gratuluję Samorządom -Raciąż i Załuski . Obecnie od 2015 r Gmina Baboszewo jest liderem zaciągania kredytów i zwalniania pracowników którzy gminę Baboszewo doprowadzili do najlepszych gmin. Kto te długi będzie spłacał. Gmina Baboszewo była super gminą w latach 1990- 2014 r , a obecnie jest na bardzo niskich notowaniach.
2017-12-29 19:13 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +7 zzzz
No właśnie gdzie Gmina Baboszewo???? to ona zawsze była na pierwszym miejscu, władza się zmieniła to spadła na ostatnie...nic dobrego tam się nie dzieje.... same negatywne opinie słychać o tej władzy...
2017-12-29 21:15 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#4 +2 mieszkaniec
10.01 kolejna zmiana skarbnika gminy Baboszewo , kiedy Tomasz S. honorowo poda się do dymisji?
2018-01-07 15:23 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować