Dzisiaj jest: 24 Czerwca 2018 Imieniny: Danuta, Emilia, Jan Do końca roku pozostało 191 dni.

piątek 22 czerwca

Obraz zniszczeń po czwartkowej nawałnicy [FOTO]

in Wokół Płońska

by Redakcja

- Byłem świadkiem jak to wszystko szło. To dosłownie trwało kilkanaście sekund. Słychać było pękanie drzew i pełno piachu wszędzie. Widok nie do opisania – takie komentarze spływają do naszej redakcji po wczorajszej nawałnicy. Trwa usuwanie skutków i liczenie strat czwartkowego uderzenia żywiołu na nasze miasto i powiat płoński. Wszystko zaczęło się około godziny 18. Burza piaskowa, jakiej…

1173 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Tragicznie na drodze w Przyborowicach Górnych: 11 czerwca na krajowej ,,siódemce", około godziny 17, na pasie w kierunku na Gdańsk doszło do zderzenia ciężarówki i osobowego opla. Nie żyje jedna osoba, mieszkaniec powiatu płockiego. Zdjęcia z wypadku i szczegóły zdarzenia w naszym materiale w dziale ,,Na sygnale". * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Pasaż handlowy

Optima Pracownia Haftu Komputerowego

Haft loga reklamowego/firmowego na odzieży, naszywki oraz imienniki dla służb mundurowych oraz klas mundurowych, naszywki dla klubów sportowych, motocyklowych itd., emblematy haft…

Roguszyn, mazowieckie Zobacz szczegóły
My Travel Płońsk

Twoje marzenia w naszych rękach

USŁUGI BUDOWLANE HUBAL

Firma zajmuje się budową stanów surowych wraz z wykończeniem takim jak: elewacje, posadzki mixokretem, tynki cementowo-wapienne, maszynowe tynki gipsowe. Ponadto oferuje również roboty…

Kaczorowy, mazowieckie Zobacz szczegóły
Sklep motoryzacyjny Auto Części Jasiówka

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno zamienników jak i oryginalnych części samochodowych renomowanych marek, części do naprawy i montażu instalacji LPG oraz części do naprawy i…

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
Bn Progres Sp. z o.o.

Serwis i sprzedaż motocykli oraz skuterów.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie Zobacz szczegóły
LUXKREDYT SP. Z O.O.

LUXKREDYT – PO PROSTU FINANSUJEMY MARZENIA

Recman

Męski Kod Ubioru

Płońsk, mazowieckie Zobacz szczegóły
FHU Grzegorz Siemiątkowski

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dzierzążnia, mazowieckie Zobacz szczegóły
KONKRET sp.z o.o.

Z nami nie zostaniesz bez grosza.

Prywatne Gabinety Lekarskie MEDICUM

Twoje zdrowie naszym priorytetem!

Trwają prace na drodze krajowej nr 50, które niedługo powinny dotrzeć do gminy Sochocin oraz gminy Płońsk, gdzie być może powstanie kolejne rondo. Informowaliśmy już o pracach, które będą przeprowadzone w Strachowie. W planach jest również budowa ronda w miejscowości Szpondowo, na skrzyżowaniu uznawanym za skrót w dojechaniu do ,,siódemki". Jednak w sprawie pojawia się jedno „ale”.

- Stworzymy dokumentacje w dwóch wariantach. Jedną z opcji jest budowa lewoskrętów, a drugą ronda. Przy drugim pomyśle optują też mieszkańcy. Oba rozwiązania będą oczywiście omówione z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. O ile z zebraniem środków na dokumentacje sobie poradzimy, to potrzebne będzie także wykupienie około 30 arów gruntu do zmian przeprowadzonych na drodze – mówi Aleksander Jarosławski, wójt gminy Płońsk. Rozmowy z trzema właścicielami ziemi znajdującej się przy drodze nr 50 dopiero będą się toczyć.

- Wiele zależy od tego jaką cenę mieszkańcy zaproponują. GDDKiA zapowiedziała, że po naszej stronie leży przygotowanie dokumentacji i terenu do prac. Sama budowa będzie sfinansowana z ich funduszy – tłumaczy wójt.

Jeśli gmina osiągnie porozumienie z mieszkańcami prace mogłyby odbyć się już w przyszłym roku. (RED)

Komentarze  

#1 +7 vujo
Panie wójcie, ledwo mi sie Pan mieścisz na ekranie tableta
2017-12-21 21:54 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#2 0 iga
Może warto również pomyśleć o nowej nawierzchni ul. Płońskiej w Szerominku i chodniku do nowego kościoła, w tym również chodniku na Ilinek (to też nasza parafia. Burmistrz potrafi pomyśleć o wyborach, a Pan z Przewodniczącym chyba macie swych wyborców - GDZIEŚ. Chodnik w Szeromiku to jakaś pomyłka, dziury, nierówności itp podobnie cała Płońska, szczególnie fajna przy sklepie, gdzie z pobliskiego parkingu dla ciężarówek spływa na asfalt błoto, ale to nikogo nie obchodzi Pytanie dlaczego? A sposób parkowania przed Mszą Św. woła o pomstę do nieba. Ale to też Wójta nie obchodzi. Za to lubi brylować w kościele, np przy przyjęciach interesantów w środę ...
2017-12-29 10:07 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#3 +1 Panie Wójcie
Zacznij stosować dietę, bo będziesz wyglądał jak Mr. Jabba the Hut
2017-12-29 19:30 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresowaćWięcej

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Płońsk Media Group właściciel portalu internetowego „Płońsk w Sieci”, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.Współpraca ta ma na celu: dopasować treści stron i ich tematykę do preferencji Użytkowników, dostosowywać wyświetlane reklamy do potrzeb i zainteresowań Użytkowników wykonywanie badań i analiz służących polepszaniu naszych usług internetowych, zapewnić bezpieczeństwo usług.Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. Agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług , Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę Płońsk Media Group właściciela portalu internetowego „Płońsk w Sieci” i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polsce