Dzisiaj jest: 24 Lutego 2018 Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest Do końca roku pozostało 311 dni.
sobota 24 lutego

Rolnik zapłaci składki za pracownika sezonowego [FOTORELACJA]

in Wokół Płońska

by Redakcja

Gmina Czerwińsk nad Wisłą to największy producent truskawki na Mazowszu, jak nie w całym kraju, stąd piątkowa konferencja poświęcona nowym przepisom zatrudniania cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, do prac sezonowych w 2018 roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska rolniczego z kilku ościennych powiatów. Na terenie czerwińskiej gminy jest blisko 15 tys. hektarów użytków rolnych, z czego ponad 9…

452 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Dobre wieści dla mieszkańców gminy i miasta Raciąż: 23 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisano umowę między powiatem a Zarządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanego przez marszałka Adama Struzika, na dofinansowanie z wojewódzkiego budżetu realizacji zadania przebudowy drogi Zawidz - Osiek - Włostybory - Koziebrody - Raciąż. Więcej info na ten temat w naszym serwisie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

5 grudnia, tak od razu na Mikołajki, w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku miało miejsce otwarcie nowej pracowni gastronomicznej. 

Pracownia gastronomiczna została wyposażona w nowoczesny sprzęt i narzędzia gastronomiczne spełniając wymogi niezbędne do przeprowadzania egzaminów z kwalifikacji zawodowych.

Przecięcie symbolicznej wstęgi należało do starosty Andrzeja Stolpy, wicestarosty Anny Dumińskiej - Kierskiej, przewodniczącego rady powiatu Jana Mączewskiego, przedstawicieli rady rodziców i oraz dyrektor placówki Marzanny Szacherskiej. (za info ZS nr 1 dodał RED)

Może Cię także zainteresować