Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

147 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

5 grudnia, tak od razu na Mikołajki, w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku miało miejsce otwarcie nowej pracowni gastronomicznej. 

Pracownia gastronomiczna została wyposażona w nowoczesny sprzęt i narzędzia gastronomiczne spełniając wymogi niezbędne do przeprowadzania egzaminów z kwalifikacji zawodowych.

Przecięcie symbolicznej wstęgi należało do starosty Andrzeja Stolpy, wicestarosty Anny Dumińskiej - Kierskiej, przewodniczącego rady powiatu Jana Mączewskiego, przedstawicieli rady rodziców i oraz dyrektor placówki Marzanny Szacherskiej. (za info ZS nr 1 dodał RED)

Może Cię także zainteresować