Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jeszcze we wrześniu doszło do zmiany w jednej ze spółek gminnych w Sochocinie. Rotacja dotyczy Gminnego Zakładu Komunalnego, gdzie nowym prezesem został Artur Półgrabski, który na zajmowanym stanowisku zastąpił Grzegorza Lewańczuka.

O dymisji poprzedniego prezesa, zaledwie po kilku miesiącach pracy, zadecydowała rada nadzorcza wspomnianej spółki.

37-letni Artur Półgrabski ukończył inżynierię środowiska. Ma doświadczenie pracy w zakładach wodociągowych. W swoim cv może pochwalić się pracą w wodociągach w Warszawie, a także Ożarowie Mazowieckim.

Za prezesem pierwsze gorące tygodnie spowodowane skażeniem wody w jednym z ujęć na terenie gminy Sochocin. Do tej pory nie udało się wskazać, co jest powodem skażenia. Woda nadająca się do bezpośredniego spożycia nadal dostarczana jest do mieszkańców 10 miejscowości. (DRED)

Może Cię także zainteresować