Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Jeszcze we wrześniu doszło do zmiany w jednej ze spółek gminnych w Sochocinie. Rotacja dotyczy Gminnego Zakładu Komunalnego, gdzie nowym prezesem został Artur Półgrabski, który na zajmowanym stanowisku zastąpił Grzegorza Lewańczuka.

O dymisji poprzedniego prezesa, zaledwie po kilku miesiącach pracy, zadecydowała rada nadzorcza wspomnianej spółki.

37-letni Artur Półgrabski ukończył inżynierię środowiska. Ma doświadczenie pracy w zakładach wodociągowych. W swoim cv może pochwalić się pracą w wodociągach w Warszawie, a także Ożarowie Mazowieckim.

Za prezesem pierwsze gorące tygodnie spowodowane skażeniem wody w jednym z ujęć na terenie gminy Sochocin. Do tej pory nie udało się wskazać, co jest powodem skażenia. Woda nadająca się do bezpośredniego spożycia nadal dostarczana jest do mieszkańców 10 miejscowości. (DRED)

Może Cię także zainteresować