Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszewie Włościańskim w gminie Czerwińsk od niedawna są w posiadaniu nowego wozu bojowego – Mana 12.

W kabinie wozu mieści się sześciu strażaków. Pojazd posiada zabudowę aluminiową i jest wyposażony w niezbędny sprzęt m.in. autopompę Zeglera, maszT oświetleniowy, przetwornicę prądową, a także w zestaw do łączności radiowej.

Samochód może jednorazowo przewieść 2800 litrów wody. Silnik o mocy 230 KM oraz napęd 4x4 umożliwią dotarcie do najbardziej niedostępnych terenów.

Pojazd kosztował 69 tys. złotych. Fundusze pochodziły z budżetu gminy Czerwińsk.

(za info UG w Czerwińsku dodał DRED)

Może Cię także zainteresować