Dzisiaj jest: 18 Października 2017 Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita Do końca roku pozostało 75 dni.

środa 18 października

Genialny umysł z Płońska! Damian laureatem talent show!

in Puls Miasta

by Redakcja

Mieszka w Płońsku i ma 18 lat. Jest uczniem III klasy o profilu matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego. Od nieco ponad czterech lat zajmuje się origami. Od wczoraj zbiera gratulacje za zwycięstwo w programie telewizyjnym Polsatu, „The Brain. Genialny umysł”. ,,Co za kozak”, ,,Kozak, naprawdę kozak” - tymi słowami określali Damiana jurorzy, kiedy ten prezentował swój niespotykany talent. A…

1387 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
OBCHODY TYGODNIA MEDIACJI: Sąd Rejonowy w Płońsku organizuje w dniach od 16 do 20 października 2017 r. spotkania z asystentami sędziów, referendarzem sądowym i kuratorami sądowymi, którzy będą udzielali informacji o instytucji mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i w sprawach nieletnich. Dyżurujące osoby będą przyjmowały zainteresowanych w budynku sądu przy ul. H. Sienkiewicza 9a w godzinach 10-14. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszewie Włościańskim w gminie Czerwińsk od niedawna są w posiadaniu nowego wozu bojowego – Mana 12.

W kabinie wozu mieści się sześciu strażaków. Pojazd posiada zabudowę aluminiową i jest wyposażony w niezbędny sprzęt m.in. autopompę Zeglera, maszT oświetleniowy, przetwornicę prądową, a także w zestaw do łączności radiowej.

Samochód może jednorazowo przewieść 2800 litrów wody. Silnik o mocy 230 KM oraz napęd 4x4 umożliwią dotarcie do najbardziej niedostępnych terenów.

Pojazd kosztował 69 tys. złotych. Fundusze pochodziły z budżetu gminy Czerwińsk.

(za info UG w Czerwińsku dodał DRED)

Może Cię także zainteresować