Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

poniedziałek 11 grudnia

Łzy wzruszenia, radość, szczęście - jedyny taki weekend w roku!

in Wokół Płońska

by Redakcja

Zwykło się mówić, że ten grudniowy weekend jest ,,weekendem cudów” i coś w tym jest. Kiedy chociaż na chwilę odwiedzi się lokalny sztab Szlachetnej Paczki, można szybko odkryć na czym polega jej magia i fenomen, a wyjście z ,,magazynu” już nie będzie takie proste. W niedzielę zakończył się XVII Finał Szlachetnej Paczki. W Płońsku organizowany był już po…

170 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Od 1 września 2016 do 30 listopada 2017 roku Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Dysfunkcjami Rozwoju ,,Spadochron" prowadzi bezpłatne zajęcia z socjoterapii, arteterapii, integracji sensorycznej, w ramach projektu dofinansowanego przez Zarząd Powiatu Płońskiego.

Głównym celem działania jest zapewnienie uczniom niepełnosprawnym zajęć terapeutycznych, profilaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych.

Uczniowie dzięki uczestnictwu w zajęciach prowadzonych przez świetlicę „Spadochronowa Przystań” nabywają nowe umiejętności praktyczne, rozwijają swoje zainteresowania oraz odkryją ukryte talenty. Mogą przeżyć satysfakcję z wykonywanej pracy.

Równie istotny jest rozwój kompetencji społecznych i elementarnych norm postępowania, które ułatwią im funkcjonowanie w środowisku. Uczniowie staną się bardziej aktywni i kreatywni w organizowaniu sobie czasu wolnego.

(nadesłała Aldona Faron/materiał zewnętrzny)

Może Cię także zainteresować