Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Trwają już przy sobie ponad 50 a nawet 60 lat. W gminie Czerwińsk nad Wisłą trzy pary obchodziły jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego.

Państwo Barbara i Jan Ambroziakowie są razem od pół wieku, Janina i Stefan Juźwikowie świętują 56-lecie małżeństwa, a Wanda i Feliks Pokorscy na ślubnym kobiercem stanęli 60 lat temu. Wszyscy nie kryli swojej radości, ale też wzruszenia tym szczególnym wydarzeniem.

Jubilaci odebrali gratulacje oraz pamiątkowe medale od wójta gminy Marcina Gortata oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbiety Wojnarowskiej. Na uroczystości nie zabrakło najbliższej rodziny świętujących par.

Państwo Wanda i Feliks Pokorscy z Woli mają dwoje dzieci: Grażynę i Janusza, czworo wnucząt oraz dwoje prawnucząt. Państwo Janina i Stefan Juźwikowie z Czerwińska nad Wisłą (ma zdjęciu powyżej) doczekali się trzech synów: Andrzeja, Bogdana i Mariusza oraz czworga wnucząt. Państwo Barbara i Jan Ambroziakowie z Osieka (na zdjęciu poniżej) mają dwoje dzieci Zofię i Andrzeja, czworo wnucząt oraz prawnuka.

Redakcja PwS życzy szanownym jubilatom kolejnych rocznic małżeńskich, niech upływają w zdrowiu! (RED)

Może Cię także zainteresować