Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2018 Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław Do końca roku pozostało 345 dni.
czwartek 18 stycznia

Płoński areszt do likwidacji. Jednostka oddziałem zewnętrznym

in Puls Miasta

by Redakcja

Od początku funkcjonowania płońskiego aresztu, czyli od 120 lat był on zawsze jednostką samodzielną. Z dniem 31 marca tego roku Areszt Śledczy w Płońsku, zarządzeniem ministra sprawiedliwości, zostanie zniesiony i będzie częścią innej jednostki – zakładu karnego w Płocku. Od 1 kwietnia na ścianie budynku miejscowej placówki penitencjarnej przy ulicy Warszawskiej zawiśnie tabliczka z napisem ,,Oddział Zewnętrzny w…

1654 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
W 2017 ponad półtora miliona odsłon PwS: Miniony rok był rekordowy pod względem odsłon naszego portalu. Od 1 stycznia do 31 grudnia, według statystyk Google Anlytics, nasi czytelnicy odsłonili nas 1 514 184 razy! Dziękujemy za to, że tak często odwiedzacie nasz serwis. Szczęśliwego Nowego Roku! *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Trwają już przy sobie ponad 50 a nawet 60 lat. W gminie Czerwińsk nad Wisłą trzy pary obchodziły jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego.

Państwo Barbara i Jan Ambroziakowie są razem od pół wieku, Janina i Stefan Juźwikowie świętują 56-lecie małżeństwa, a Wanda i Feliks Pokorscy na ślubnym kobiercem stanęli 60 lat temu. Wszyscy nie kryli swojej radości, ale też wzruszenia tym szczególnym wydarzeniem.

Jubilaci odebrali gratulacje oraz pamiątkowe medale od wójta gminy Marcina Gortata oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbiety Wojnarowskiej. Na uroczystości nie zabrakło najbliższej rodziny świętujących par.

Państwo Wanda i Feliks Pokorscy z Woli mają dwoje dzieci: Grażynę i Janusza, czworo wnucząt oraz dwoje prawnucząt. Państwo Janina i Stefan Juźwikowie z Czerwińska nad Wisłą (ma zdjęciu powyżej) doczekali się trzech synów: Andrzeja, Bogdana i Mariusza oraz czworga wnucząt. Państwo Barbara i Jan Ambroziakowie z Osieka (na zdjęciu poniżej) mają dwoje dzieci Zofię i Andrzeja, czworo wnucząt oraz prawnuka.

Redakcja PwS życzy szanownym jubilatom kolejnych rocznic małżeńskich, niech upływają w zdrowiu! (RED)

Może Cię także zainteresować