Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2017 Imieniny: Waldemar, Damazy Do końca roku pozostało 21 dni.

środa 06 grudnia

Życzenia spełniły się w Mikołajki!

in Puls Miasta

by Redakcja

Już po raz trzeci płońscy motomikołaje zadbali o to, aby 6 grudnia był miło wspominany przez wychowanków domu dziecka. Główny organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji ,,Moto-Płońsk powiedzenie ,,I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” obraca w czyn i spełnia dziecięce marzenia. Nie inaczej było i tego wieczoru. Mimo że aura poskąpiła białego puchu dając w zamian wiatr i deszcz,…

384 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Zmarł radny powiatu płońskiego: W wieku 72 lat zmarł w warszawskim szpitalu wieloletni radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości i były burmistrz Raciąża, Henryk Kozakiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godzinie 14 w kościele parafialnym w Raciążu. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Druga połowa roku to czas kiedy na drogach naszego powiatu obserwujemy dużo więcej ciężkiego sprzętu służącego naprawie miejskich lub gminnych dróg. Kierowców taka sytuacja na pewno cieszy.

Z ostatnich informacji wiemy, że w gminie Sochocin zakończono prace związane z przebudową drogi gminnej w miejscowości Gutarzewo. W wyniku robót powstała nowa nawierzchnia asfaltowa o długości 800 m. Całkowity koszt wyniósł ponad 229 tys. zł brutto, ale ponad 60 proc. udało się sfinansować z funduszy zewnętrznych.

Zakończono też prace związane z przebudową drogi na trasie Kuchary Żydowskie - Jędrzejewo. Roboty przebiegły bez większych opóźnień, a ich koszt wyniósł gminę 165 tys. zł.

Poprawa drogi planowana jest też na odcinku od Kępy do Wierzbówca. W tym przypadku ogłoszono już przetarg. Rozstrzygnięty jest natomiast przetarg na modernizację trasy Ślepowrony - Niewikla o długości ponad kilometra. Robotami zajmie się firma z Ciechanowa, a zgłoszona oferta wyniosła blisko 197 tys. zł.

W samym Sochocinie rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Kwiatowej i Sucharskiego. W miejscu starej nawierzchni pojawi się nowy asfalt. (RED)

Może Cię także zainteresować