Dzisiaj jest: 25 Listopada 2017 Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens Do końca roku pozostało 37 dni.

poniedziałek 20 listopada

Wysadzili bankomat. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży

in Na Sygnale

by Redakcja

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Czerwińsku, należący do Vistula Banku Spółdzielczego. Czerwiński oddział banku zlokalizowany jest przy ulicy W. Jagiełły, jakieś 500 metrów od siedziby tamtejszego urzędu gminy. Do wybuchu doszło w środku nocy. Policja prowadzi oględziny miejsca i ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2729 hits

PŁOŃSK W SIECI NEWS
Co z przebudową ulicy ks. Popiełuszki?: Jak podaje płońskie starostwo, do 15 listopada powinny zakończyć się prace związane z przebudową ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Wykonawca, czyli firma Wapnopol, ma jeszcze do zrobienia: wyniesienie przejścia dla pieszych przy ZS Nr 2, montaż bariero-poręczy oddzielającej chodnik od akwenu, dokończenie kładzenia warstwy ścieralnej na rondzie i nawierzchni bitumicznej na ulicach dojazdowych oraz wykonanie oznakowania poziomego. Czy zdążą? - Wszystko zależy od pogody - słyszymy w starostwie. * Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

Rada Gminy Płońsk zdecydowała o zmianach w budżecie i przeniosła cześć zgromadzonych funduszy na inne cele, a tych w najbliższym czasie nie będzie brakować. Przegłosowane zmiany dotyczą przede wszystkim renowacji i poprawy infrastruktury drogowej, a także mieszkań i świetlic wiejskich.

Najwięcej, bo 300 tys. zł zostanie przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg gminnych wymagających połatania i wyrównania. Wiadomo też, że 80 tys. zł trafi na budowę drogi w miejscowości Skrzynki.

Wsparcie otrzyma również oświata, ponieważ na utrzymanie dzieci w przedszkolach przeznaczono kwotą równą 300 tys. zł. Renowacje przejdą świetlice wiejskie w Ćwiklinie i Arcelinie, gdzie zakupione zostanie wyposażenie wewnętrzne. Łącznie będzie to koszt około 10 tys. zł. W Arcelinie ma również powstać płyta boiska z nawodnieniem.

W Skarżynie i Arcelinie za kwotę 28 tys. zł dokończone mają zostać remonty mieszkań, a w szkole w Siedlinie za 50 tys. zł sfinansowana będzie adaptacja poddasza na pomieszczenia użytkowe. (RED)

Komentarze  

#1 -3 Gaga
Wybory coraz bliżej?
2017-08-11 13:09 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.1 +2 johny
Cokolwiek zrobią, to zaraz, że wybory blisko. Dla was to chyba nie wolno nic robić.
2017-08-13 14:18 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
#1.2 +1 x
Przecież cały czas coś robią... Chyba nie bardzo się orientujesz.
2017-08-18 11:55 Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Może Cię także zainteresować